Pridať inzerát

Finančný účtovník / účtovníčka

Smarty CZ a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 600 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa ako Finančného účtovníka čaká?

  • spolupráca s hlavnou účtovníčkou na príprave podkladov pre ročnú uzávierku;
  • priebežné účtovanie účtovných dokladov (faktúry dodávateľské, odberateľské, dobropisy od dodávateľov, zápočty atď.);
  • priebežné účtovanie pokladničných dokladov a bankových výpisov;
  • príprava platobných príkazov;
  • zúčtovanie/kontrola účtovných dokladov predajní;
  • evidencia dlhodobého majetku (účtovanie odpisov, doklady o zaradení/vyradení majetku).

Ako si ťa ideálne predstavujeme

  • máš skúsenosti na obdobnej pozícii aspoň 2 roky
  • samostatnosť, komunikatívnosť a nadšenie pre prácu sú pre teba samozrejmosťou;
  • k práci pristupuješ vždy zodpovedne a s vrodenou svedomitosťou;
  • výhodou môže byť znalosť SW ABRA (nie je podmienkou)

Čo ti ponúkame

  • v prvom rade priateľské prostredie a pohodovú atmosféru
  • možnosť sebarealizácie v zaujímavej, zodpovednej a samostatnej práci;
  • na prácu aj na súkromné použitie využívame zariadenia Apple
  • dostaneš zamestnaneckú zľavu na všetky produkty (všetko na smarty.cz, iwant.cz, jrc.cz)

Pokiaľ ťa pozícia zaujala a hľadáš ďalšiu výzvu, tak už na nič nečakaj.
Tešíme sa, keď ťa spoznáme pri osobnom stretnutí.

Informácie o výberovom konaní