Pridať inzerát

Junior / Senior Projektant a Projektant TZB

smartCAD s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čajakova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacUvedená mzda je orientačná , závisí od skúsenosti a efektivity práce. + po 3 mesiacoch a zaškolení možnosť prehodnotenia a navýšenia mzdy. Brigádnici sú platený od odpracovaných hodín.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chceš na sebe pracovať a hľadáš moderné postupy PRIDAJ SA k nám.
Využi svoj potenciál a staň sa členom nášho tímu u nás v office v Bratislave / nie externe ani online.

Obsadzujeme 2 pozície:
1. Projektant - stavebná časť a architektúra. Práca v REVITe a 3D programoch.

2. Projektant TZB - čaká ťa projekčná činnosť TZB - VZDUCHOTECHNIKA /ZDRAVOTECHNIKA / KÚRENIE pod odborným vedením prípadne ako samostatný projektant v závislosti od skúseností.

Projektujeme v Revite vyše 14 rokov - architektúru, statiku a kompletné TZB v BIMe.
Učíme sa novým postupom a venujeme sa digitalizácií a správe dát.

Dôležité pre nás je aby si bol tímový hráč a mal aspoň základy práce v Revite!
Chuť a odhodlanie učiť sa a posúvať sa ďalej je podmienkou : )

* čakajú ťa nové pracovné výzvy a práca na zaujímavých projektoch
* odborný rast v oblasti BIM technológií
* priestor pre realizáciu vlastných nápadov
* získaš skúsenosti s prácou v BIM a medzi-tímovou spoluprácou
* sympatický a veselý kolektív
* odborné školenia, neustále napredovanie a práca v najnovších CAD SW
* príjemná, otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na [email protected]
Môže sa stať, že nebudeme stíhať reagovať na všetky zaslané žiadosti a ozveme sa len uchádzačom, ktorí nás záujmu.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor TZB, pozemné stavby, Energetické stroje a zariadenia - strojnícka fakulta

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Revit - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného, samostatného, spoľahlivého kolegu so stavbárskym zameraním alebo TZB do nášho tímu, ochotného sa neustále vzdelávať, najmä venovať sa práci v Revite.
Požadujeme :
* vzdelanie v stavbárskom obore alebo TZB zameranie
* znalosť sw REVIT
* logické uvažovanie
* vytrvalosť, pracovitosť a férové jednanie

Sme tím odborníkov a nadšencov v BIM a CAD oblasti. Poskytujeme CAD softvérové a hardvérové riešenia a technickú podporu. Máme silný projekčný tím, ktorý zabezpečuje komplexné služby pre stavebníctvo, architektúru, projekciu a koordináciu TZB profesií. Zameriavame sa na komfortné a zdravé bývanie a projekty širokého zamerania (bytové domy, administratívy, polyfunkcia a pod.)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov