Pridať inzerát

Projektant / Statik pre BA alebo BB

smartCAD s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čajakova 19, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 600 EUR/mesiacUvedená mzda je orientačná , závisí od skúsenosti a efektivity práce. + po 3 mesiacoch možnosť prehodnotenia a navýšenia mzdy
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho projekčného tímu hľadáme projektanta - statika.
Ak si šikovný, máš rád nové technológie a rýchlo sa učíš, tak Ťa zaučíme a získaš kvalitné zručnosti.
Podľa skúseností bude tvoja práca zameraná na:
- výkresy tvaru a výstuže BIM
- návrh a posúdenie betónových konštrukcií / nosných konštrukcií
- vypracovávanie projektovej dokumentácie cez moderné cloudové riešenia

* čakajú ťa nové pracovné výzvy a práca na konkrétnych projektoch
* získaš skúsenosti s prácou v BIM modeli stavby
* sympatický a veselý kolektív
* odborné školenia, neustále napredovanie a práca v najnovších CAD SW

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím posielajte na: personalne@smartcad.sk
Oslovíme len vyhovujúcich uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2021 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné vzdelanie, odbor STATIKA výhodou

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Základy

- V prípade ak si študent so zameraním na STATIKU - neváhaj a pošli CV. Získaš prax s možnosťou ostať po škole v našom tíme pracovať na TPP.
- Výhodou je aspoň základna úroveň ovládania práce v Revite a skúsenosti s prácou v BIM
- Zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
Iniciatívny prístup k práci

Sme tím odborníkov a nadšencov v BIM a CAD oblasti. Poskytujeme CAD softvérové a hardvérové riešenia a technickú podporu. Máme silný projekčný tím, ktorý zabezpečuje komplexné služby pre stavebníctvo, architektúru, projekciu a koordináciu TZB profesií. Zameriavame sa na komfortné a zdravé bývanie a projekty širokého zamerania (bytové domy, administratívy, polyfunkcia a pod.)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Čajakova 19
811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto