Pridať inzerát

Junior Frontend Developer

SmartBase s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacjunior ŽIVNOSŤ: od 1700 € + dovolenky (plat podľa skúseností) * junior TPP: od 1200 € (plat podľa skúseností) * Brigáda 5-10€/hod. podľa skúseností
  • Termín nástupu: podľa dohody, ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej Smart rodiny hľadáme frontend developera, ktorého úlohou bude pracovať na weboch a webových aplikáciách použitím CSS, SASS, JavaScriptu, HTML. Buď s nami v nových officoch v Ružinove - BA alebo Remote.

A poď sa s nami hrať. Vyvíjame vlastné platformové E- commerce riešenia (pre obchod, sklady, B2C a B2B e-shop...). Sú postavené na ostrieľaných a rapídne rastúcich technológiách Python v kombinácii s Django frameworkom a ElasticSearch-om. Buildy a deployment na staging alebo produkciu za nás automaticky rieši Gitlab CI a Docker. O zachovanie kvality kódu sa postará Sonar a kolega, ktorý ti spraví review na každý MR v Gitlab-e :) Takže sa popri hraní aj veľa nového naučíš.

Aktivity, ktoré ťa u nás čakajú:
1. Vývoj nového frontendu na projektoch pre klientov, kde by si mal za úlohu
naprogramovanie vizuálu podľa grafickej predlohy.
2. Napájanie frontendu na backend tj. napojenie sa na endpointy, ktoré ti naši
backendisti pripravia.

Technológie, ktoré potrebuješ minimálne vedieť:
• HTML, CSS (2/5)
• Javascript (2/5)

1. Nikdy som nepoužíval
2. Viem základné príkazy
3. Základná pracovná skúsenosť
4. Pokročilá pracovná skúsenosť
5. Expert, profesionál

Technológie, ktoré nepotrebuješ vedieť, ale budeš sa ich u nás učiť:
• SASS
• Verzionovací systém (GIT, SVN)

Technológie, ktoré používame a ich znalosť môže byť výhodou:
• Python, Django
• Elasticsearch
• Vue
• Docker
• PHP, Wordpress
• PostgreSQL, MariaDB

Ak hľadáš dlhodobé, stabilné zamestnanie a zaujali ťa technológie s ktorými pracujeme a chceš sa dozvedieť viac, určite nám napíš. Prosím pošli nám svoje CV a radi si s tebou dohodneme online rozhovor.

Konečne zase pracujeme spolu v nových kanceláriách. Hladný a znudený neostaneš. Nie je problém s výberom obedu, či podniku sadnúť si po práci na pivo alebo sa pridať na pravidelnú grilovačku. Po obede, keď to ešte až tak nemyslí si radi zahráme stolný futbal, či Xbox. Kvalitná a zodpovedná práca predsa musí človeka aj baviť a my pracovný život dôsledne striedame s relaxom, či už športovým alebo pasívnym. Ak o to budeš stáť, naučíme ťa aj oddychovať a zdravšie žiť. K dispozícií je náš bufet kde okrem kávy či čaju máme aj ovocie, či niečo nutričné pod zub.

Ďalšie benefity:
• flexibilný pracovný čas
• možnosť homeoffice
• káva, čaj, ovocie, občerstvenie
• šípky, xbox, stolný futbal, stolný mini tenis
• podpora športových aktivít
• firemné akcie a teambuildingy
• zľavy u zmluvných partnerov
• firemná knižnica s odbornou literatúrou
• účasť na odborných konferenciách a fórach
• sick days
• poradenstvo v oblasti wellbeing

Žiadne strachy s pohovorom, predvýber robíme úlohou, kde si oprášiš svoje vedomosti. Následne pokračujú online priateľské pohovory, kde by sme si radi vypočuli aj tvoje predstavy o našej budúcej spolupráci.

Veľmi pekne ďakujeme za každý poslaný životopis a záujem o nás. Každý si dôkladne prejdeme a kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti SmartBase, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CSS - Základy
HTML - Základy
JavaScript - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme dynamicky rastúca spoločnosť so zameraním na komplexné webové riešenia na mieru v oblasti medzinárodných B2C a B2B e-commerce riešení a o našom riešení online predaja už vedia aj veľkí hráči. Microsoft si nás vybral ako jedného z partnerov pre „Enterprise e-commerce“. Zároveň sme dostali ocenenie na prestížnej súťaži Microsoft Awards 2018 za naše riešenie „Virtuálna a rozšírená realita v retail e-commerce“
Tak, ako kvalitu našich riešení si vážime aj našich zamestnancov a v prípade problému za nimi pevne stojíme. Staviame na pevných morálnych princípoch aj s našimi zákazníkmi, ktorí sa na nás môžu vždy spoľahnúť. Poctivá tvrdá práca a osobitý prístup ku každému zamestnancovi a klientovi sú tým, čo nás charakterizuje. Každoročný rast spoločnosti vo všetkých smeroch stojí na poctivej práci každého z nás. Chceme robiť veci lepšie a nemáme radi priemernosť. Unikátnosť v každom smere je naším cieľom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov