Pridať inzerát

Pomocný pracovník letnej údržby a upratovania

SMART-SK, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacZákladná mzda 750,00€ + pohyblivá zložka 50,00€ + možné bonusy za extra práce a dobre vykonané práce
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na pomocné práce v exteriéroch a interiéroch u našich zákazníkov. Náplňou práce bude:
1. Upratovacie práce (v exteriéroch a aj interiéroch)
2. Sťahovanie nábytkov, materiálov
3. Kosenie areálov
4. Obslužné práce pri údržbe areálov

Hľadáme troch až piatich pracovníkov.
Bude sa jednať o výjazdovú prácu, t.j. práca bude v regióne Banskobystrického kraja a každý deň sa bude robiť u niektorého zo zákazníkov podľa potreby. Vždy ráno sa štartuje z centrály zo Zvolena.

Práca v stabilnej spoločnosti
Práca so špičkovým vybavením STIHL, WAP, Nilfisk,...
Dobrý kolektív kolegov
Flexibilita - do istej miery možnosť upravenia si pracovného času

Informácie o výberovom konaní

Prosíme posielať životopisy e-mailom.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
Termín výberového konania bude upresnený
telefonicky.
Pre viac informácií kontaktovať: Michal Orolín +421 907 646 058

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť poskytuje komplexné upratovacie služby a starostlivosť o areály a nehnuteľnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
- zmysel pre detail
- výhodou sú skúsenosti s podobnou prácou (kosenie, upratovanie)

Organizovanie vyberových konaní pre partnerské spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov