Manipulačný pracovník vo výrobnej hale - zber a triedenie obalov

SMART-SK, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krupina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacZákladná mzda 800,00€ plus bonusy na náklade odvedenej práce
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dvoch spoľahlivých pracovníkov do tímu. Náplň práce:
1. Pohyb po výrobnej hale a zber paliet, fólií, papierov (obalového materiálu)
2. Preprava materiálov k zbernému miestu
3. Triedenie a lisovanie do kontajnera
4. Evidencia

Hľadáme dvoch pracovníkov na dvojzmennú prevádzku, t.j. jeden pracovník na zmenu.
Práca v dvoch zmenách: ranná 6:00-14:00 a poobedná 14:00 - 22:00
Striedanie zmien po týždňoch
Práca vhodná najmä pre chlapov

- kompletné pracovné vybavenie na leto aj zimu (práca čiastočne aj vonku)
- práca v stabilnej spoločnosti
- dobré finančné ohodnotenie
- zaškolenie
- príjemné pracovné prostredie
- stabilný pracovný čas s pravidelným striedaním
- možnosť privyrobenia si formou dodatočných brigád vo firme

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Pre viac informácií kontaktovať: Michal Orolín +421 907 646 058

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť poskytuje komplexné upratovacie služby a starostlivosť o areály a nehnuteľnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť
- slušné vystupovanie
- zmysel pre detail
- výhodou sú skúsenosti s prácou s odpadmi

Organizovanie vyberových konaní pre partnerské spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov