Špeditér / Transport koordinátor pre cestnú dopravu - Košice

SMART LOGISTICS, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice I, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 400 EUR/mesiacNástupná základná mzda 950 Eur brutto + výkonové/kvalitatívne odmeny do 150 Eur. Mzda sa zvyšuje do 1 roku resp. po dosiahnutí profesijnej úrovne na 1100 Eur brutto + výkonové/kvalitatívne odmeny od 150 Eur. Každý nasledovný rok sa základná mzda zvyšuje o 150 Eur.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SMINLO - SMART LOGISTICS, s.r.o. hľadá pracovníkov do pobočky v Košiciach s nasledovnou náplňou práce:
- práca s počítačom
- telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- príjem a spracovanie objednávok na cestnú prepravu
- vyhľadávanie vhodných autodopravcov na danú prepravu
- sledovanie priebehu realizovaných prepráv
- vedenie evidencie

Práca v mladom tíme v dynamicky rastúcej spoločnosti.
Firemný notebook a firemný mobilný telefón.
Príspevok na stravu 4 Eur/deň hradený 100% zamestnávateľom.
Pravidelné firemné podujatia.
Príspevok na regeneráciu pracovných síl.
Sick day
Home office

V prípade záujmu, nám prosím pošlite svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v spoločnosti SMART LOGISTICS.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2022 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Základy

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, tímovosť, flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu, koncepčné myslenie, skúsenosti s prácou na PC, aktívny prístup k práci, prax v doprave je výhodou

SMINLO SMART LOGISTICS je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť s medzinárodným pôsobením ktorá úspešne pôsobí na slovenskom trhu a medzinárodnom trhu od roku 2006. Pobočky na Slovensku sú v Sládkovičove, Nitre Liptovskom Mikuláši a v Košiciach. Spoločnosť poskytuje komplexné zasielateľské služby v oblastiach námornej, riečnej, leteckej, železničnej a pozemnej prepravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt