Pridať inzerát

Social Media Manager

Smart&Creative s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastaviť najvhodnejšiu komunikáciu značky našich klientov,
- nastaviť cieľovoú skupinu pre našich klientov na sociálnych sieťach,
- tvorba textov k príspevkom a plánovanie príspevkov,
- spolupráca pri tvorbe stratégie pre digitálne kampane našich klientov,
- analýza výsledkov a príprava odporúčaní pre ďalšiu komunikáciu,
- spolupráca s ostatnými členmi nášho tímu,
- sledovanie aktuálnych trendov,
- účasť na poradách v rámci tvorby kampaní, návrh riešení

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing a reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Facebook Creator Studio - Pokročilý
Facebook Business Manager - Pokročilý
Instagram Business Manager - Pokročilý
Canva - Pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý
Adobe Lightroom - Mierne pokročilý
Správa sociálnych sietí - Expert

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- estetické cítenie,
- iniciatíva a prílev nových nápadov,
- schopnosť samostatne naplánovať, vytvoriť a publikovať príspevky na sociálne siete ,
- bezchybná gramatika a štylistika, nakoľko texty k príspevkom a blog budeš tvoriť ty,
- dôslednosť a zmysel pre detail,
- prehľad v oblasti online marketingu, aktuálne trendy

Smart&Creative je kreatívna marketingová agentúra, ktorá sa zameriava na skvalitnenie vizuálnej stránky podnikov a oslovenie širšieho publika prostredníctvom inovatívnych marketingových nástrojov.
Špecializujeme sa na tvorbu virtuálnych prehliadok, webových stránok, kreatívneho videa, marketing na sociálnych sietiach a tiež ponúkame kvalitné fotografické služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov