Pridať inzerát

Hľadáme kolegov do kancelárie

Smart Consulting and Solutions s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 3 000 EUR/mesiacBonusy a prémie
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve Vás, ak....
- Sa nebojíte komunikácie s klientelou našej spoločnosti ohľadne zaujímavých
obchodných príležitostí
- Chcete presadiť aj Vaše vlastné nápady a inovácie
- Máte proklientského ducha a viete vyhodnotiť čo Váš klient potrebuje
- Ovládate základy s PC a nerobí Vám problém ľahká administratíva
- Preferujete zdokonaľovanie v tíme a kariérny rast
- Skúsenosti potrebné nie sú, nakoľko tými najúspešnejšími sú práve tí, ktorých si zaškolí naša spoločnosť
- Zriaďovania obchodných účtov a vyhľadávania investičných príležitostí

Čo ponúkame:
- Okrem získavania pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť
naštartovania kariéry
- Garantovaný fixný plat + bonusy - vysoké garantované provízie až do výšky 4-12 %
- Preferujeme dlhodobú spoluprácu
- Pravidelné zdokonaľovanie sa v podobe školení hradených z našej strany, možnosti získania osvedčení a certifikátov
- Práca v luxusnom business centre s dobrou dopravnou dostupnosťou a parkovaním
- Firemné akcie v európských metropolách a možnosť práce v zahraničí v rámci našich pobočiek
- Dostanete vlastný firemný počitáč a telefón s neobmedzeným paušálom a internetom
- Pracovná doba od PO-PIA od 08:30 - 17:00, a piatky skrátená pracovná doba, len do 15:00
- Práca je vykonávaná buď na dohodu o brigádnickej práci študenta alebo na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- dobré naladenie
- schopnosť a motivácie učiť sa nové veci
- cieľavedomosť
- chuť zlepšovať sa

Banka Bernestein je nemecká súkromná banka. Hlavnou činnosťou je spostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch. Zameriava sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi. Banka Bernstein podlieha úradnej regulácii v Nemecku a je jednou z mála inštitúcií, ktorá vyvinula vlastnú aktivnú licenciu pre prevádzkovanie technológie serveru MataTrader 4 (MT4). Klientom ponúkame vysoký štandart bezpečnosti a kvality služieb. Pracujeme s profesionálnou obchodnou platformou a širokou škálou finančných nástrojov. Zakladatelia sú skúsení podnikatelia v bankovníctve s viac ako dvadsať ročnými skúsenosťami. Bernstein Bank ponúka špičkové podmienky pre všetky kategórie investorov a traderov v kvalite „Made in Germany“.
Bernstein Bank má svoju pobočku aj na Slovensku a ponúka tak plnú podporu a komunikáciu v slovenčine. V Bernstein Bank môžete obchodovať na viac ako 100 trhoch s veľmi rýchlou realizáciou pokynov. Ďalšou veľkou výhodou je nemecké poistenie vkladov.

Viac o našej spoločnosti sa môžete dozvedieť na webovej stránke https://bernstein-bank.com/cs/.

Adresa spoločnosti

SCS s.r.o.
Einsteinova
851 01 Bratislava

Kontakt