Pridať inzerát

Murár

Slowaaks metselwerk s.r.o.

  • Miesto práce: Belgicko trip, Place du Grand Sablon, Brusel, Belgicko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám ľudí na murovanie fasádnych tehličiek (iba s praxou) do Belgicka. Robia sa turnusy 5 alebo 4 týždne v Belgicku a 2 týždne voľno na Slovensku. Fakturácia každý týždeň a 21 dní splatnosť. Prvý týždeň v piatok viem dať zálohu 500,00 Eur. Mzda na hod. 17-19 Eur/1hod. poprípade od metra : 45,00 Eur/1m2 + Izolácia 3,00 Eur/1m2
Pre viac informácii ma kontaktujte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Firma Slowaaks metselwerk s.r.o. funguje už niekoľko rokov. Hlavnou činnosťou sú stavebné a dokončovacie práce. Viac nájdete aj na FB stránke Slowaaks metselwerk sro

Adresa spoločnosti

ČSA 2822/26
024 04 Kysucké Nové Mesto