Pridať inzerát

Projektový manager

SLOVWELD ZVÁRAČSKÁ ŠKOLA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Göd, Maďarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 200 EUR/mesiacK pracovnej pozícií zabezpečíme ubytovanie, telefón, auto + iné finančné odmeny
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie prípravného a stavebného procesu
- Kontrola kvality a množstva vykonaných prác za vykonané práce
- Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a
dodržiavanie termínov
- Kontrola dodržiavania stavebných a technologických postupov a
bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci na stavenisku

Práca pre úspešnú a dynamicky sa rozrastajúcu spoločnosť
Motivujúce platové podmienky
Balíček finančných a nefinančných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

We are your partner in construction projects in central Europe countries like Slovakia, Hungary, Poland and Czech Republic.