Pridať inzerát

Manažér Financie & Controlling

SlovTan Contract Tannery spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacvýška konenčnej mzdy v závislosti od seniority kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia oddelenia nákupu a finančného oddelenia:
- Personálne riadenie finančného oddelenia a Nákupu
- Určenie strategických cieľov oddelenia nákupu
- Tvorba metodických postupov a smerníc pre finančné oddelenie a nákup. A ich zosúladenie z ostatnými procesmi firmy
- Prichádzajúce a odchádzajúce platby
- Účtovníctvo a evidencia dlhodobého majetku
- Mzdové účtovníctvo
- Plánovanie peňažných tokov a likvidity a dane
- Kontrola a finančná analýza
- Poistenie
- Právna štatistika
- Finančné audity (interné/externé) Informačné technológie vrátane ERP
- Archivovanie databáz účtovných uzávierok
- Správca účtovného softwaru

Controlling:
- Vyhodnocovanie odchýlok z controllingových výkazov.
- Výkazy pre NBS a štatistický úrad, podklady na Intrastat, Evidencia Náhradných dielov, opráv celkovo a VZV, Vyhodnotenia spotreby obalového materiálu, pracovného oblečenia
- Kontrola úplnosti fakturovaných výkonov a vypracovanie delty a jej odôvodniteľnosť
- Vyhodnotenie produktivity výrobných nákladov (spotreba chémie, odpracované hodiny, ND, výrobné náklady)
- Porovnanie dosiahnutých výsledkov k cieľom a monitoring odchýlok.
- Mesačné a týždenné reporty výsledkov pre vedenie spoločnosti a majiteľov
- Podklady pre Banky, úvery, review,
- Cashflow reporting a plán

- práca v stabilnej, prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- perspektíva dlhodobej pracovnej príležitosti
- priaznivé podmienky pre odborný rast a rozvoj profesijnej kariéry
- pravidelné vzdelávanie v odbore
- jazykové vzdelávanie
- koncoročné odmeny

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba uchádzačom spĺňajúcim požadované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

financie a controlling + manažovanie malého tímu

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, dynamickosť, cit pre detail, analytické myslenie a vytrvalosť
- dôslednosť a schopnosť motivovať vlastný tím ľudí
- odolnosť voči stresu
- vysoká sebamotivácia, ochota k výkonu a sebadôvera
- schopnosť analyzovať a kriticky zhodnotiť situáciu
- komunikačná zručnosť so zvládaním konfliktných situácií, pragmatický prístup s odhodlaním prinášať nové nápady a riešenia
- schopnosť efektívne pracovať
- pozitívny vzťah k číslam

sme veľká spoločnosť v oblasti výroby a spracovania koží, ktorá vo svojom odvetví patrí k jedným z najvýznamnejších v Európe

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov