Pridať inzerát

Stavebný inžinier

SLOVSTAV GROUP s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.12.2021/ 1.1.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za pridelený stavebný projekt,
- komplexne riadi a koordinuje postup prác na zverenej stavbe,
- kontroluje dodržiavanie časového harmonogramu, kvalitatívnych i rozpočtových míľnikov v súlade s projektovou dokumentáciou, klientskymi zmenami a platnými zmluvami,
- kontroluje a koordinuje subdodávateľov, nimi vykonané práce, termíny plnení, súlad medzi objednávkami a faktúrami,
- zodpovedá za objednávanie, príjem a kontrolu dodaného materiálu/ služieb na predmetnú stavbu,
- komunikuje s investormi, technickými dozormi i dodávateľmi,
- číta výkresovú dokumentáciu, vykonáva stavebné merania,
- eviduje vykonané práce v stavebnom denníku,
- vypracováva a predkladá nadriadeným pravidelné reporty o stave činností na zverenej stavbe.

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavia záujem o prácu v našej spoločnosti. Vážime si to! Jednotlivých uchádzačov prosíme o zaslanie stručného životopisu, ktorý bude obsahovať najmä zoznam stavebných projektov/ stavieb, ktoré uchádzač riadil/ na ich realizácii kooperoval, a to v rozsahu posledných 5 rokov. Vďaka!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Počítačová gramotnosť - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažér, stavebný inžinier, stavebný dozor

Počet rokov praxe

5

Hľadáme zodpovedného, samostatného a spoľahlivého človeka, ktorý disponuje patričným vzdelaním i skúsenosťami, vie ľudsky komunikovať s podriadenými pracovníkmi, subdodávateľmi a viesť kultivovanú diskusiu s investormi. Dokáže plánovať, predvídať a operatívne navrhovať potrebné zmeny, či zlepšenia. Hľadáme niekoho, kto si vie, aj bez dennodennej kontroly nadriadených, robiť svoju prácu poctivo a dobre. Niekoho, kto má stavebníctvo v krvi, pri práci dokáže racionálne rozmýšľať a bavia ho jednotlivé procesy, ktoré s uskutočňovaním stavieb súvisia. Hľadáme niekoho, kto nemá problém vycestovať za prácou do TN alebo TT kraja, kde máme vytvorené zázemie a realizujeme drvivú väčšinu našich projektov.

Sme stavebná spoločnosť SLOVSTAV GROUP, s. r. o. so sídlom na Orave a aktivitami po celom Slovensku. Realizujeme výstavbu rodinných a bytových domov, občianskych a priemyselných budov a inžinierskych stavieb. Viac na www.slovstavgroup.sk alebo www.facebook.com/slovstavgroup