Pridať inzerát

Konštruktér v technicko-obchodnom úseku

SLOVPUMP-TRADE, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Závadka nad Hronom obec, Závadka nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacPrémie podľa kvality a efektívnosti vykonanej práce Výročné prémie vyplácané na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca / zamestnankyňu na pozíciu v oblasti výroby čerpacej a vákuovej techniky:
Samostatný konštruktér
- Podieľa sa na vývoji nových a inovácii stavajúcich výrobkov spoločnosti
- Spracováva a vytvára konštrukčnú dokumentáciu
- Podieľa sa na posudzovaní požiadaviek zákazníka
- Tvorba cenových ponúk a kalkulácií
- Spracováva dopyty odberateľov na ND
- Spolupracuje pri riešení servisu výrobkov
Práca v tíme pri príprave a realizácií projektov – investičných celkov.
Služobné cesty na Slovensku a v zahraničí.

Prémie podľa kvality a efektívnosti vykonanej práce
Výročné prémie vyplácané na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti
Možnosť školení a vzdelávania sa
Služobný telefón
Ubytovanie v podnájme bytu patriacemu spoločnosti SLOVPUMP-TRADE, s.r.o.

Spoločnosť SLOVPUMP-TRADE, s.r.o. je výrobcom čerpadiel, vodokružných vývev a vodokružných kompresorov. Táto spoločnosť vznikla v roku 1948 ako jeden z koncernov bývalej firmy SIGMA. Firma má vyše 60 zamestnancov. Naše produkty nachádzajú uplatnenie nie len na Slovensku ale po celej Európe Afrike a Ázií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technické zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná znalosť v oblasti hydraulických strojov
Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup k zvereným úlohám
Tvorivosť a technické myslenie

Výrobca čerpadiel a vodokružných vývev

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov