Pridať inzerát

Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie hrdlo, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacgarantovaná nástupná základná mzda
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Koho hľadáme?#

pre našu dcérsku spoločnosť VÚRUP, a.s. , so sídlom v Bratislave, Vlčie hrdlo, hľadáme do tímu na útvare Procesná bezpečnosť nového komunikatívneho kolegu/ kolegyňu so skúsenosťami v oblasti riadenia rizík a procesnej bezpečnosti, so zodpovedným a samostatným prístupom k riešeniu úloh.

#Máte ukončené vysokoškolské vzdelanie? Viete čomu sa venuje zákon č. 128/2015 Z. z.?#

#Stretli ste sa s pojmami HAZOP? LOPA? Viete čo znamená skratka SIL? #

#Vlastníte Osvedčenie špecialistu PZPH alebo by ste ho radi získali? #

Tak čítajte ďalej, máme pre Vás zaujímavú ponuku! Obsadzujeme pozíciu:

#Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií, ktorého úlohou bude:#

* posudzovať riziko závažných priemyselných havárií v zmysle zákona č. 128/2015 Z. z. o prevencii závažných priemyselných havárií, vypracovávať dokumentáciu v zmysle tohto zákona,
* zúčastňovať sa a samostatne viesť analýzu HAZOP na prevádzkach prevažne v chemickom priemysle,
* vykonávať analýzu LOPA vrátane stanovenia a verifikácie SIL,
* komunikovať so zákazníkom,
* vypracovávať cenové ponuky pre zákazníkov

#Čo požadujeme:#

* ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa: chemické – chemické alebo bezpečnostné inžinierstvo, prípadne elektrotechnické – automatizácia/riadenie procesov
* prax v danej oblasti 3 roky
* znalosť Anglického jazyky na úrovni min. B2,
* znalosti z oblasti IT MS Office na užívateľskej úrovni
* vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič

#Výhodou:#

* znalosť maďarský jazyka
* znalosť z oblasti IT - PHA Pro, SAFETI
* Osvedčenie špecialistu PZPH alebo certifikát funkčnej bezpečnosti

#Čo Vám môžeme ponúknuť?
Okrem stabilnej práce máte u nás aj množstvo finančných a nefinančných benefitov#

* garantovanú Vianočnú odmenu
* kvartálne a útvarové odmeny
* príspevok na dopravu do zamestnania 240 eur/ročne, formou palivovej karty
* zabezpečené stravovanie a pestrá ponuka jedál
* finančný príspevok na kultúrne, športové a iné aktivity v ročnej výške 1596€
* nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v sieti polikliník Pro Care
* možnosť bezplatného využitia športovísk (plaváreň, sauna, tenisové kurty a pod.)
* ročný príspevok vo výške 50€ do Slovnaftrelax centra
* možnosť ubytovania v blízkosti Slovnaftu,
* príspevok pri narodení dieťaťa, jasle a materskú škôlku s príspevkom zamestnávateľa,
* príspevok pre darcov krvi a na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, bezpečnostné inžinierstvo, elektrotechnické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov