Pridať inzerát

Operátor logistiky - vodič VZV a obsluha baliacej linky

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie hrdlo, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacz toho nástupná základná mzda 1076€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného kolegu so samostatným prístupom k riešeniu pridelených úloh, ktorý by posilnil náš tím na útvare Logistika Polymérov na vykonávanie činností priamo súvisiacich s balením, skladovaním a nakládkou polymérov do prepravných prostriedkov. Zmenová práca.

#Ako OPERÁTOR LOGISTIKY - VODIČ VZV A OBSLUHA BALIACEJ LINKY bude vašou úlohou:#
*zodpovedať za bezporuchový chod VZV,
*operatívne riadiť a dozorovať bezchybný chod baliacej linky,
*kontrolovať správnosť procesu resp. kvalitu balenia polymérov,
*dodržiavať pracovnú a technologickú disciplínu v zmysle platných predpisov a platnej TD,
*dodržiavať predpisy BOZP s dôrazom na zabezpečenie čistoty a poriadku na zverenom úseku,
*zúčastňovať sa pravidelného preskúšania vodičov VZV v požadovaných intervaloch.
#Aby ste naplnili požiadavky, je nevyhnutné, aby ste mali:#
*stredoškolské vzdelanie (technický smer),
*3-ročná prax ako vodič VZV,
*znalosť výkonu drobných údržbárskych prác,
*platné osvedčenie vodiča VZV,
*zmysel pre tímovú prácu, časovú flexibilitu,
*spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť v práci,
*ochotu pracovať v zmenovom režime.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov