Pridať inzerát

IT Delivery (Absolventský program GROWWW)

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GROWWW je ročný program pre absolventov vysokých škôl a univerzít s praxou maximálne jeden rok po ukončení štúdia, ktorí by radi naštartovali svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, v Skupine MOL, ktorá je materskou spoločnosťou Slovnaftu.

Byť súčasťou programu GROWWW znamená mať plnohodnotné pracovné miesto, kde sa nudiť rozhodne nebudeš. Po ukončení programu máš možnosť ostať pracovať v Slovnafte. Až 80 % bývalých Growwwákov totiž stále pracuje v Slovnafte, prípadne v niektorej z ďalších spoločností Skupiny MOL.
#Chceš naštartovať svoju kariéru u nás a stať sa Growwwákom?#
Chceš pracovať v kolektíve kde môžeš uplatniť svoj potenciál a využiť pritom skúsenosti starších kolegov? Baví Ťa práca s aplikáciami? Chceš mať na starosti riešenie IT požiadaviek? Tak potom hľadáme práve Teba!

#Čo bude Tvojou úlohou:#
• Podpora špecifických aplikácií, spracovanie a riešenie porúch, plnenie servisných požiadaviek
• Podieľanie sa na projektoch systémového rozvoja, prispievanie k implementácií zmien na základe požiadaviek na zlepšenie systému
• Prispievanie k výmene a deaktivácií starších aplikácií
• Príprava a testovanie plánov obnovy (DRP)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

#Čo od Teba požadujeme:#
• Vysokoškolské vzdelanie II.stupňa (IT)
• Znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2
• Analytické myslenie, orientácia na výsledky, pro-klientsky prístup
• Vodičský preukaz kategórie B

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov