Pridať inzerát

Revízny technik _ Elektro

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie hrdlo, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacMzda: z toho 1800 € hrubá základná mesačná mzda. Odmeny, benefity a výhody stanovené v platnej Kolektívnej zmluve (viac informácií na www.slovnaft.sk - odmeny a benefity)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Koho hľadáme:#
Hľadáme pre dcérsku spoločnosť SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY, a.s. zodpovedného, komunikatívneho kolegu/kolegyňu, so zmyslom pre tímovú prácu, ktorého úlohou bude zabezpečovať výkon činností spojených s technickou prebierkou VTZ – elektrických zariadení.

#Ako u nás môžete využiť svoje znalosti?#
#Na pozícii Technického inšpektora bude Vašou úlohou:#
* výkon technickej kontroly pri výrobe, montáži, oprave, rekonštrukcii a vystavovanie dokladov k elektrickým zariadeniam v rozsahu získaných osvedčení,
* výkon odborných prehliadok a odborných skúšok (revízií) na technických zariadeniach v rozsahu získaných osvedčení,
* tvorba sprievodnej dokumentácie z odborných prehliadok a odborných skúšok, upozorňovanie na nezhody pri výrobe, montáži a opravách formou „Záznamov o nezhodnom produkte”

#Čo požadujeme?:#
* ukončené odborné vzdelanie zameranie Elektrotechnické - výhodou (maturita, vysoká škola)
* prax v danom odbore - na elektrickom zariadení triedy "B" s nebezpečenstvom výbuchu minimálne 4 roky
* osvedčenie od OPO v zmysle § 24 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. na revízneho technika elektrických zariadení v rozsahu E2, trieda B
* MS office na užívateľskej úrovni
* vodičské oprávnenie skupiny B, aktívny vodič

#Čo Vám môžeme ponúknuť?#
#Okrem stabilnej práce máte u nás aj množstvo finančných a nefinančných benefitov#
* garantovanú Vianočnú odmenu
* kvartálne a útvarové odmeny
* príspevok na dopravu do zamestnania 240 eur/ročne, formou palivovej karty
* zabezpečené stravovanie a pestrá ponuka jedál
* finančný príspevok na kultúrne, športové a iné aktivity v ročnej výške 1596€
* nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v sieti polikliník Pro Care
* možnosť bezplatného využitia športovísk (plaváreň, sauna, tenisové kurty a pod.)
* ročný príspevok vo výške 50€ do Slovnaftrelax centra
* možnosť ubytovania v blízkosti Slovnaftu,
* príspevok pri narodení dieťaťa, jasle a materskú škôlku s príspevkom zamestnávateľa,
* príspevok pre darcov krvi a na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

revízny technik

Počet rokov praxe

4

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov