Pridať inzerát

Plánovač pre strojnú oblasť

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie hrdlo, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 430 - 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého kolegu/kolegyňu pre 100% dcérsku spoločnosť SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY, a.s. so zodpovedným prístupom k pracovným povinnostiam, schopného zvládať stresové situácie, s dobrými organizačnými a analytickými schopnosťami, ktorý bude zabezpečovať aby boli výkony údržby plánované a dodané v požadovanom čase, kvalite a s optimálnymi nákladmi.

#Bez čoho to nepôjde? #

• ukončené vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa – technického smeru, ideálne strojné
• znalosť anglického jazyka na úrovni B1
• počítačové zručnosti MS Office na užívateľskej úrovni
• vodičský preukaz typu B – aktívny vodič
• prax – v danej oblasti výhodou, príležitosť na tejto pozícii majú aj čerství absolventi
• základná znalosť IS SAP
• základná znalosť v čítaní / porozumení projektovej dokumentácie

#Čo Vás u nás čaká na pozícii Plánovača pre oblasť strojnú: #
• zabezpečovať prevádzkovú dostupnosť zariadení prostredníctvom hlavného plánovania
• koordinovať činnosti realizátorov údržby, poskytovať manažmentu potrebné údaje pre rozhodovanie, pripravovať podklady a realizovať strednodobé a krátkodobé plány údržby,
• zabezpečovať kontrolu a preberanie prác od realizátora prác zákazníkovi vrátane potrebnej dokumentácie,
• koordinovať plánovanie a výkony realizátora prác,
• zodpovedať za pridelenú zákazku v súlade so schváleným údržbárskym procesom,
• dohliadať na dodržiavanie predpisov HSE, BOZP a PO na pracovisku,

#Výhodou pre uchádzača je:#
• prax v priemyselnej prevádzkovej údržbe zariadení strojných
• prax na inštaláciách zariadení v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu horľavých plynov, pár a prachov

#Čo Vám môžeme ponúknuť? #
#Okrem stabilnej práce máte u nás aj množstvo finančných a nefinančných benefitov#
• garantovanú Vianočnú odmenu
• kvartálne a útvarové odmeny
• príspevok na dopravu do zamestnania 240 eur/ročne, formou palivovej karty
• zabezpečené stravovanie a pestrá ponuka jedál
• finančný príspevok na kultúrne, športové a iné aktivity v ročnej výške 1596€
• nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v sieti polikliník Pro Care
• možnosť bezplatného využitia športovísk (plaváreň, sauna, tenisové kurty a pod.)
• ročný príspevok vo výške 50€ do Slovnaftrelax centra
• možnosť ubytovania v blízkosti Slovnaftu,
• príspevok pri narodení dieťaťa, jasle a materskú škôlku s príspevkom zamestnávateľa,
• príspevok pre darcov krvi a na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov