Pridať inzerát

Operátor chemickej výroby

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie hrdlo, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacz toho 1076€ základná mzda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Chcete vymeniť svoju monotónnu prácu za takú, ktorá Vás bude baviť a poskytne Vám viac rozmanitosti?

Nechcete byť iba radovým zamestnancom, ale túžite pracovať na jednej z pozícii, ktorá je pre firmu kľúčová?

Hľadáte pracovnú a finančnú stabilitu?

Potom neváhajte a PRIHLÁSTE SA TERAZ!

Na pozícii Operátor chemickej výroby bude Vašou úlohou:#
*vykonávať vonkajšiu obsluhu technologických zariadení, dozorovať, kontrolovať a udržiavať chod výrobného procesu v súlade s predpísanými parametrami;
*zabezpečovať obsluhu zariadenia podľa technologickej dokumentácie a pracovných inštrukcií;
*dodržiavať vnútropodnikové pravidlá o bezpečnej práci, kvalite a ochrane životného prostredia;
*udržiavať predpísané prevádzkové parametre, sledovať a kontrolovať stav a správnu funkčnosť strojnotechnologického zariadenia výrobnej jednotky;
*zúčastňovať sa na príprave zariadenia do opravy a plánovaných opráv, vykonávať údržbové práce v rozsahu autonómnej údržby.

#Čo požadujeme?#
*stredoškolské odborné vzdelanie technické (chemické, strojnícke, elektrotechnické zameranie a pod.);
*ochotu pracovať na zmeny;
*veľkou výhodou je prax v podobnej pozícii;
*vítaná je znalosť práce s počítačom.

#Čo Vám môžeme ponúknuť?#
#Okrem stabilnej práce máte u nás aj množstvo finančných a nefinančných benefitov#
* garantovanú Vianočnú odmenu
* kvartálne a útvarové odmeny
* príspevok na dopravu do zamestnania 240 eur/ročne, formou palivovej karty
* zabezpečené stravovanie a pestrá ponuka jedál
* finančný príspevok na kultúrne, športové a iné aktivity v ročnej výške 1596€
* nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v sieti polikliník Pro Care
* možnosť bezplatného využitia športovísk (plaváreň, sauna, tenisové kurty a pod.)
* ročný príspevok vo výške 50€ do Slovnaftrelax centra
* možnosť ubytovania v blízkosti Slovnaftu,
* príspevok pri narodení dieťaťa, jasle a materskú škôlku s príspevkom zamestnávateľa,
* príspevok pre darcov krvi a na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov