Pridať inzerát

Špecialista rozvoja energetiky - zameranie strojné

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie hrdlo, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 780 - 2 000 EUR/mesiacz toho 1650€ min. garantovaná nástupná hrubá základná mzda + garantovaný mesačný príspevok (VSP), finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Koho hľadáme?#

Do nášho tímu na útvare Rozvoj energií hľadáme nového komunikatívneho kolegu / kolegyňu so zodpovedným a samostatným prístupom k riešeniu úloh, odolnosťou voči stresu a dobrými organizačnými a analytickými schopnosti.

Ako u nás môžete využiť svoje znalosti?

#Na pozícii Špecialistu bude Vašou úlohou: #
• zabezpečovať koordináciu realizácie investičných projektov v rámci zverenej agendy,
• realizovať interné projekty útvaru v rámci zverenej agendy
• koordinovať realizáciu projektov v zmysle platných predpisov dodávateľským spôsobom vo fáze schválených ideových návrhov v rámci zverenej agendy
• zabezpečovať kontrolu technického rozsahu ponúk projektov od dodávateľov v rámci zverenej agendy
• spolupracovať pri tvorbe vecných, časových a finančných plánov projektov a príprave potrebnej dokumentácie týchto projektov
• prispievať k aktualizácii technologickej dokumentácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

energetika, energetické stroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

#Čo požadujeme ? #

• ukončené vysokoškolské vzdelanie - technické zameranie (absolvent energetiky - výhodou)
• minimálne 3 roky praxe v danej oblasti
• znalosť anglického jazyka na vynikajúcej úrovni (B2 až C1),
• užívateľská znalosť PC – MS Office, MS Project, Xmatik, SAP, AutoCAD
• vodičský preukaz sk. B. (aktívny vodič)

#Výhodou uchádzača je, ak# :
• aktívne sleduje nové trendy v oblasti zavádzania prístupov k realizácii a hodnoteniu údržby
• aktívne sleduje metodiky a reporty týkajúce sa rozvoja údržby
• sleduje nové stratégie v oblasti ASSET STRATEGY MANAGEMENT

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov