Pridať inzerát

Špecialista pre rozvoj a vzdelávanie

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: marec/apríl

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený/-á odborník/-čka v oblasti rozvoja a vzdelávania? Máš prirodzený záujem o nové trendy v oblasti L&D? Hľadáš priestor pre realizáciu tvojich inovatívnych nápadov, na druhej strane si odborne podkutý/-á diskutovať o nich s manažmentom? Ak áno, pridaj sa do nášho L&D tímu v Slovnafte , kde hľadáme chýbajúci článok.

#Tvojou úlohou na pozícii Senior špecialista pre rozvoj a vzdelávanie bude:#
- koordinovať proces pracovného hodnotenia zamestnancov na lokálnej úrovni
- porozumieť súčasným ale aj budúcim potrebám „biznisu“ a navrhnúť konkrétne oblasti, kde vie rozvoj a vzdelávanie napomôcť k naplneniu týchto potrieb,
- profesionálne podporovať a byť konzultantom pre manažérov a HR partnerov pri nastavovaní rozvojových potrieb a ich efektívnej realizácií,
- participovať na tvorbe efektívnej koncepcie rozvoja a vzdelávania zamestnancov a manažérov,
- navrhnúť také tréningy a vzdelávanie, ktoré zvýšia výkonnosť našich kolegov a tímov a povedú k očakávanej zmene správania,
- sledovať najnovšie trendy v oblasti L&D a navrhnúť ako ich implementovať „ do života“ u nás v Slovnafte,
- vyhodnocovať efektivitu zrealizovaných L&D projektov (čo nás to stálo vs. čo nám to prinieslo).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

#Očakávame od Teba:#
- min. 4 ročná skúsenosť v oblasti L&D na úrovni komunikácie s manažmentom o konceptoch/projektoch rozvoja a vzdelávania, ktoré napomáhajú „biznisu“
- skúsenosť s navrhovaním a realizáciou rozvojových programov, AC/DC, mentoringových konceptov, psychodiagnostiky a iných L&D nástrojov
- skúsenosť s koordináciou/riadením procesu pracovného hodnotenia zamestnancov
- skúsenosť z medzinárodného / korporátneho prostredia výhodou
- samostatnosť, doťahovanie projektov / úloh do konca, argumentačné zručnosti
- anglický jazyk na pokročilej komunikatívnej úrovni (min. B2)
- ukončené VŠ vzdelanie

#Ponúkame Ti:#
- profesionálny a priateľský tím
- možnosť navrhovať a viesť projekty na lokálnej ale aj globálnej úrovni
- možnosť realizovať vlastné nápady

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov