Pridať inzerát

Recruitment - Študent/-ka VŠ

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie hrdlo, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Prečo si vybrať SLOVNAFT?#

1. Hľadáš si dlhodobú a stabilnú brigádu pre väčšiu spoločnosť, v ktorej by si sa vedel uplatniť aj po škole?
2. Si študentom/-kou VŠ denného štúdia?
3. Máš záujem rozvíjať ďalej svoje znalosti na oddelení HR a nadobudnúť prax popri štúdiu?
4. Baví Ťa práca s ľudmi?

#Odpovedal si 4x ÁNO? Tak to nás teší - CHCEME práve TEBA! Ak ťa zaujíma, čo budeš robiť, tak pokojne pokračuj v čítaní.

Tvojimi úlohami bude najmä:#
*administratívna a systémová podpora tímu interných recruiterov a hiring manažérov
*príprava podkladov k onboardingu
*aktívne vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov
*príprava inzerátov na jednotlivých recruit kanáloch
*telefonicky pre-screening kandidátov
*samozrejme oceníme ak aj ty prispeješ a pomôžeš pri implementácii interných projektov HR útvaru

#Bez čoho sa u nás nezaobídeš:#
*štatút študenta VŠ denná forma je „must“
*znalosť balíčka Microsoft Office
*znalosť anglického jazyka min. na úrovni B2
*dôležité je byť tímový hráč, vedieť si zorganizovať prácu aj v časovej núdzi a taktiež byť komunikatívny
*precíznosť pri riešení pridelených úloh je samozrejmosťou
*chuť učiť sa a prijať nové výzvy
*predpokladáme aj tvoju časovú flexibilitu (maximálne však 20h za týždeň)

#Benefity:#
*možnosť stravovania sa v jedálni za zvýhodnenú cenu
*bezplatné parkovanie v rámci areálu
*služby Slovnaft Relax za zvýhodnenú cenu

Zaujala Ťa pracovná pozícia v Slovnafte? Tak nám daj o sebe vedieť!
#Pošli životopis alebo klikni na “apply"#

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov