Pridať inzerát

Operátor výroby – ochrana podzemných vôd

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie hrdlo, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 120 EUR/mesiacpriemerná mesačná mzda, z toho základná mzda 990€
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Hľadáme pre dcérsku spoločnosť VÚRUP, a.s. s miestom výkonu práce - Bratislava, Vlčie hrdlo kolegov na ranný 12hod režim na útvar Hydraulickej ochrany podzemných vôd na pozíciu:#

#Operátor výroby – ochrana podzemných vôd#

Hľadáme technicky mysliacich kolegov so zodpovedným prístupom k práci, ktorí dokážu pracovať samostatne, sú zodpovední a cieľavedomí.

Hlavnou zodpovednosťou je výkon činností - obsluha strojnotechnologických zariadení - podľa pracovných postupov presne definovaných v technologickej dokumentácii.

Na pozícii Operátor bude Vašou úlohou vykonávať:

* obsluhu zariadení na zverenom úseku
* činnosti súvisiace s meraním hydrologických a prevádzkových údajov zariadení
* kontrolnú činnosť
* prvotnú dokumentáciu a spracovávať namerané údaje
* odber kontrolných vzoriek

Čo očakávame?

* stredoškolské vzdelanie technického smeru
* znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
* zodpovedný prístup k práci
* cieľavedomosť - samostatnosť
* vodičský preukaz

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov