Zaujímaš SA o obchod a predaj? máme ponuku pre teba v absolventskom programe growww

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GROWWW je ročný program pre absolventov vysokých škôl a univerzít s praxou maximálne jeden rok po ukončení štúdia, ktorí by radi naštartovali svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, v Skupine MOL, ktorá je materskou spoločnosťou Slovnaftu.

GROWWW nie je žiadna nezáživná stáž. Ide o plnohodnotné pracovné miesto, kde sa nudiť rozhodne nebudeš. O svoju prácu sa rovnako nemusíš obávať ani po ukončení programu. Až 80 % bývalých Growwwákov totiž stále pracuje v Slovnafte, prípadne v niektorej z ďalších spoločností Skupiny MOL.

#Chceš naštartovať svoju kariéru u nás a stať sa Growwwákom?#

Chceš pracovať v kolektíve kde môžeš uplatniť svoj potenciál a využiť pritom skúsenosti starších kolegov? Baví Ťa analýza, práca so systémemi? Chceš mať na starosti procesy z oblasti obchodu/predaja, ktoré nahrádzajú papier modernou digitálnou formou?

#ČO BUDE VAŠOU ÚLOHOU ?#
• Podieľať sa na príprave a sledovaní vývoja plánov predaja;
• Analyzovať trendy vývoja externého prostredia a konkurencie, vývoj dopytu, toky palivových produktov v regióne a pod.;
• Podporovať proces prípravy zmluvných podmienok a správy existujúcich zmlúv v medzinárodnom prostredí.

#ČO SA NAUČÍTE ?#
• Ako funguje predaj palivových produktov v medzinárodnom prostredí;
• Exportné procesy, efektívne plánovanie predaja a dodávok, s ohľadom na maximalizáciu zisku;
• Negociácia a rokovanie so zákazníkom.

#AKO MÔŽE VYZERAŤ VAŠA KARIÉRA O PÁR ROKOV ?#
• Expert na optimalizáciu aktív, zefektívnovanie plánov výroby a predaja, priamy kontakt so zákazníkov, Sales & Back office.

Informácie o výberovom konaní

#ČO POŽADUJEME:#

• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, so zameraním na technický smer, informačné technológie, financie, ekonomika, obchod alebo iný príbuzný smer;
• Minimálna znalosť anglického jazyka na úrovni B2;
• Analytické myslenie, ochota učiť sa nové veci a samostatne pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava 214