Hľadáme L&D nadšenca – vzťahy so školami a koordinácia projektov

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 550 EUR/mesiacOdmeny a benefity platné podľa Kolektívnej zmluvy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Koho hľadáme?#
*Baví Vás rozvoj a vzdelávanie?
*Viete samostatne viesť projekt?
*Sledujete novinky z oblasti vzdelávania?
*Vyznáte sa v študijných oboroch na stredných a vysokých školách?
*Hľadáte novú výzvu?

#Ak áno, potom my hľadáme práve Vás!#

#Hlavnou náplňou práce bude:#
*Rozvíjať vzťahy so vzdelávacími inštitúciami, základnými a strednými školami, univerzitami;
*Zabezpečovať všetky aktivity súvisiace so strategickou spoluprácou s odbornou školou chémie, duálnou akadémiou, inými odbornými školami a univerzitami;
*Poskytovať konzultačnú, metodickú a poradenskú podporu pre ostatných kolegov;
*Navrhovať, viesť a koordinovať projekty v rámci pridelenej agendy na základe potrieb spoločnosti;
*Sledovať nové HR trendy a ich následná implementácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

#Čo od Vás očakávame?#
*Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v oblasti humanitné vedy, personálny manažment alebo psychológia;
*Predchádzajúca pracovná skúsenosť v danej oblasti min. 2 roky;
*Skúsenosť s vedením projektov, spolupráca so školami a inými vzdelávacími inštitúciami;
*IT zručnosti: MS Office - (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
*Jazykové zručnosti angličtina - plynule (B2)

#Čo Vám vieme ponúknuť my?#
*garantovanú Vianočnú odmenu
*príspevok na dopravu do zamestnania 240 eur/ročne, formou palivovej karty
*zabezpečené stravovanie a pestrá ponuka jedál
*finančný príspevok na kultúrne, športové a iné aktivity v ročnej výške 1596€
*nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v sieti polikliník Pro Care
*možnosť bezplatného využitia športovísk (plaváreň, sauna, tenisové kurty a pod.)
*ročný príspevok vo výške 50€ do Slovnaftrelax centra
*príspevok pri narodení dieťaťa, jasle a materskú škôlku s príspevkom zamestnávateľa,
*príspevok pre darcov krvi a na doplnkové dôchodkové sporenie

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov