Pridať inzerát

Analytik IT bezpečnosti

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 300 EUR/mesiacOdmeny a benefity platné podľa Kolektívnej zmluvy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Pripojte sa k tímu profesionálov v oblasti kybernetickej bezpečnosti a podporte tak MOL ITD GBS pri plnení poslania urobiť svet Skupiny MOL odolnejším. Ako špecialista na kybernetickú bezpečnosť budete mať za úlohu zhromažďovať údaje o riešeniach, ktoré majú byť implementované projektmi v Skupine MOL, analyzovať ich súlad s požiadavkami kybernetickej bezpečnosti, identifikovať a vyhodnocovať súvisiace riziká a podieľať sa na zlepšovaní možností monitorovania bezpečnosť#

#Čomu sa budete venovať:#

*Podporovať oddelenia spoločnosti v rozvoji bezpečnosti.
*Prešetrovať bezpečnostné incidenty, poskytovať odporúčania ako predchádzať bezpečnostným incidentom.
*Podieľať sa na hodnotení stavu bezpečnosti projektu od fázy prípravy individuálneho projektu, cez realizáciu až po prechod do prevádzky.
*Identifikovať bezpečnostné riziká, hrozby a zraniteľnosti sietí, informačných systémov, aplikácií a nových technológií.
*Riadiť dodávku projektov kybernetickej bezpečnosti a implementáciu systémových zmien.
*Pracovať na rôznych medzinárodných projektoch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

#Čo od Vás očakávame:#

*Základné znalosti operačných systémov.
*Chápanie kybernetickej bezpečnosti z koncepčného hľadiska (obrana do hĺbky, dôvernosť, integrita, dostupnosť, autorizácia, autentifikácia, riziko, hrozba, typy útokov, segmentácia siete, riešenie incidentov, správa prípadov použitia, informovanosť, cloudová bezpečnosť – IaaS, PaaS, SaaS,…).
*Pochopenie kybernetickej bezpečnosti z technologického hľadiska.
*Schopnosť zhromažďovať, analyzovať a vyhodnocovať údaje.
*Komunikácia v anglickom jazyku na min. úrovni B2 by nemala chýbať.
*Ochota učiť sa, proaktívne riešenie úloh a problémov.

#Čo Vám vieme ponúknuť:#

*Vianočnú odmenu vo výške mesačnej mzdy.
*Kvartálne a útvarové odmeny.
*Finančný príspevok na kultúrne, športové a iné aktivity v ročnej výške 1596€.
*Príspevok na dopravu do zamestnania 240 eur/ročne, formou palivovej karty.
*Zabezpečené stravovanie a pestrá ponuka jedál.
*Nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v sieti polikliník Pro Care.
*Možnosť bezplatného využitia športovísk (plaváreň, sauna, tenisové kurty a pod.).
*Ročný príspevok vo výške 50€ do Slovnaftrelax centra.
*Príspevok pri narodení dieťaťa, jasle a materskú škôlku s príspevkom zamestnávateľa.
*Príspevok pre darcov krvi a na doplnkové dôchodkové sporenie.

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov