Pridať inzerát

Špecialista na nepriamy nákup

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie hrdlo, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Koho hľadáme?#

Hľadáme kolegyňu / kolegu, ktorého úlohou bude zabezpečovať komplexný proces obstarávania dodávateľov od prijatia žiadostí až po uzatváranie zmlúv. Nákupca uplatňuje osvedčené „best practice“ za účelom dosahovania optimálnych výsledkov pre spoločnosť, v súlade s internými postupmi.

#Aká bude Vaša náplň práce na pozícii Špecialista na nepriamy nákup?#

* vypracovávať správy o stave týkajúce sa aktivít získavania zdrojov;
* prispievať k monitorovaniu vývoja na trhu, inovácií a technologických trendov;
* implementovať aktivity zo stratégie nákupnej kategórie;
* uskutočňovať výberové konania v rámci pôsobnosti nákupcu;
* pripravovať požadovanú dokumentáciu pre hodnotiace komisie;
* uskutočňovať rokovania o zmluvách s dodávateľmi;
* pripravovať zmluvy v súlade s aktuálnymi finančnými, právnymi, BOZP, OŽP požiadavkami
* prispievať k správe kmeňových údajov (materiály, predajcovia, kategórie) operatívneho obstarávania; riadenie a budovanie vzťahov s dodávateľmi;
* zabezpečovať predkvalifikáciu dodávateľov;
* prispievať k hodnoteniu dodávateľov.

#Čo požadujeme? #

* vsokoškolské vzdelanie II. stupňa, so zameraním na ekonomiku, financie, právo, manažment alebo technický smer;
* znalosť anglického jazyka na úrovni B2 a viac
* 3 ročná skúsenosť v oblasti nákupu;
* znalosť trhu, tovaru a predaja, skúsenosti v oblasti uzatvárania zmlúv a s vedením rokovaní sú podmienkou;
* poznanie domáceho a medzinárodného právneho regulačného prostredia;
* výborná znalosť balíka MS office (Word, Excel PowerPoint),
* výhodou kandidáta je znalosť práce s - eTender/eCatalogue, SAP a /alebo ARIBA.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov