Pridať inzerát

Účtovník / -čka – pre oblasť zásob čerpacích staníc

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie Hrdlo 1, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 130 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Koho hľadáme?#
Hľadáme zodpovedného, komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorý dokáže pracovať samostatne a precízne pre našu dcérsku spoločnosť #MOL GBS# na útvar Učtáreň čerpacích staníc. Úlohou je zabezpečovať spracovanie ucelenej časti účtovnej agendy v súlade s vnútropodnikovými pravidlami spoločnosti a v súlade s platnou legislatívou. Vykonávať dôslednú a preukázateľnú evidenciu zverenej účtovnej agendy spoločnosti.

#Ako u nás môžete využiť svoje znalosti Vašou úlohou bude:#
* viesť účtovnú evidenciu zásob čerpacích staníc
* komunikovať s internými útvarmi spoločnosti a externými spolupracovníkmi na čerpacích staniciach
* poskytovať potrebné informácie/výstupy pre interné a externé potreby
* vystavovať faktúry na externých zákazníkov
* denne odsúhlasovať /kontrolovať/ účtovať transakcie v súvislosti s pohybmi zásob vrátane predajných transakcií na čerpacích staniciach
* dodržiavať interné predpisy
* uplatňovať účtovné a daňové postupy v súlade s platnou legislatívou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

#Čo požadujeme:#

* úplne stredoškolské odborné vzdelanie ekonomického zamerania
* prax v danej oblasti min. 1 rok
* znalosť práce s počítačom (MS Office, Excel, Internet,)
* znalosť platných daňových a účtovných predpisov nevyhnutných pre výkon zverenej účtovnej agendy
* znalosť anglického jazyka na úrovni B1
* znalosť maďarského jazyka je vítaná
* znalosť práce v SAP výhodou

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava 214