Pridať inzerát

Vodič cisternového vozidla

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 030 EUR/mesiacso započítaním všetkých príplatkov, sociálneho príspevku ako aj zvýšením mzdy po splnení kvalifikačných skúšok do roka od nástupu, z toho 1208 nástupná základná mzda,
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Koho hľadáme?#

Hľadáme spoľahlivého kolegu so zodpovedným prístupom k pracovným povinnostiam, schopného zvládať stresové situácie pre dcérsku spoločnosť SLOVNAFT TRANS a.s. na pozíciu Vodiča cisterny.

Plánované pracovné cesty v rámci SR a do zahraničia (Maďarsko, Čechy) na cisternových súpravách. #Zmenový režim - neštandardný nástup do práce, miesto nástupu - Bratislava. #

#Ako u nás môžete využiť svoje znalosti?#
Vašou úlohou bude:
* prepravovať ropné produkty na verejných komunikáciách ( PHM aj LPG),
* plniť denné prepravné úlohy na základe príslušných predpisov, nariadení a na základe inštrukcií nadriadeného,
* počas výkonu práce dodržiavať v plnej miere dopravné predpisy a nariadenia vzťahujúce sa na ochranu práce, protipožiarnu ochranu, ochranu životného prostredia a ochrany majetku,
* dodržiavať predpisy ADR vťahujúce sa na prepravu nebezpečného tovaru,
* dodržiavať sociálnu legislatívu počas výkonu,
* riadne sa starať o zverenú techniku,
* vzorne reprezentovať Skupinu Slovnaft,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, D, E

Počet rokov praxe

1

#Čo očakávame? #
* platný vodičský preukaz skupiny C, E
* minimálne 1-ročná prax na vozidle skupiny C, D alebo E
* ADR osvedčenie, triedy 2 a 3 a cisterna
* karta vodiča
* kvalifikačná karta vodiča
* psychická spôsobilosť vodiča ADR
* osobný prístup k vozidlám a k technológii

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudské zdroje
E-mail: poslať životopis