Pridať inzerát

Mechanik automatizačných zariadení

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiachrubá základná mzda + výhody a benefity podľa platnej Kolektívnej zmluvy (až do výšky 1250,- EUR)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky mysliacich kolegov so zodpovedným prístupom k práci, konštruktívnym prístupom k riešeniu úloh, ktorí dokážu pracovať samostatne, no zároveň sú tímovými hráčmi a sú ochotní sa naďalej vzdelávať.

Hlavnou zodpovednosťou je oprava a údržba automatizačných zariadení (vysielače, prevodníky, regulátory, regulačné armatúry), konfigurácia, kalibrácia a diagnostika automatizačných zariadení a jednoduché montážne práce v oblasti automatizačnej techniky.

#Na pozícii Mechanik automatizačných zariadení bude Vašou úlohou:#
• vykonávať opravy a údržbu automatizačných zariadení
• pracovať so špecializovanými zariadeniami pre komunikáciu, konfiguráciu a diagnostiku automatizačných zariadení (meracie prístroje, komunikátory, priemyselne PC a iné)
• vykonávať činnosti s ručným náradím (vŕtačky, brúsky, momentové kľúče a iné)
• pracovať s jednoduchou technickou dokumentáciou -výkresy, revízne správy, normy, schémy
• vykonávať jednoduchú administratívnu činnosť (denníky, pracovné povolenia)

Požiadavky na zamestnanca

#Čo očakávame ?#
• úplné stredoškolské vzdelanie elektrotechnického resp. automatizačného zamerania
• platná Vyhláška 508/2009 Z.z., par. 21, rozsah NN
• znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
• skúsenosť v oblasti meracej a regulačnej techniky

#Ponúkame:#
• prácu v jednej z najlepších rafinérií EÚ,
• prácu v 100%-tnej dcérskej spoločnosti najatraktívnejšieho zamestnávateľa v slovenskom priemysle za posledné tri roky (2017,2018, 2019)
• odborný rast spojený so zvyšovaním mzdy
• 950 eur nástupnú hrubú základnú mzdu,
• priemernú hrubú mesačnú mzdu až do výšky 1200€ eur

#Zamestnanci majú okrem stabilnej práce k dispozícií aj množstvo finančných a nefinančných benefitov:#
• garantovaný 13. plat,
• ročnú výkonnostnú odmenu (14. plat),
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevok na dopravu do zamestnania 240 eur/ročne,
• pestrú ponuku jedál s doplatkom zamestnanca od 0,95 eura,
• finančný príspevok na kultúrne, športové a iné aktivity v ročnej výške 1596€
• nadštandardnú zdravotnú starostlivosť,
• možnosť bezplatného využitia športovísk (plaváreň, sauna, tenisové kurty a pod.)
• ročný príspevok vo výške 50€ do novovybudovaného Slovnaftrelax centra
• možnosť ubytovania v blízkosti Slovnaftu,
• príspevok pri narodení dieťaťa, jasle a materskú škôlku s príspevkom zamestnávateľa,
• príspevok pre darcov krvi

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava 214