Pridať inzerát

Plánovač údržby - scheduler

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie hrdlo, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 733 EUR/mesiacz toho 1600€ garantovaná základná mzda. Garantované výhody stanovené v Kolektívnej zmluve (Vianočná odmena, palivové karty, príspevok na DDS a pod)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre dcérsku spoločnosť SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY, a.s na útvar Scheduling s miestom výkonu práce: Bratislava, Vlčie hrdlo, pracovný čas od 6:30 do 14.30:

#Plánovača údržby - Schedulera #
pre ktorého budú výzvou rôzne zadania v oblasti tvorby integrovaných harmonogramy pre výkony údržby, ktorý vhodne doplní náš skvelý tím. Preferujeme spoľahlivého a samostatného kolegu /kolegyňu so zodpovedným prístupom k pracovným povinnostiam, schopného zvládať stresové situácie, s dobrými organizačnými a analytickými schopnosťami, ochotného sa trvalo vzdelávať.

#Ako u nás môžete využiť svoje znalosti? #
Vašou úlohou bude:
* zabezpečovať tvorbu dlhodobých a krátkodobých harmonogramov na základe požiadaviek a dostupných zdrojov
* kooperovať s tímami plánovania prác
* dodržiavať zásady tvorby harmonogramov prác
* komunikovať s kolegami (SMaO ) ako aj so zákazníkmi (Slovnaft) a externými dodávateľmi
* monitorovať priebeh všetkých naplánovaných prác
* zabezpečovať prepracovanie aktivít a komunikáciu zmien v harmonogramoch (na základe súčasného stavu / progresu prác) so všetkými zainteresovanými
* spolupracovať pri tvorbe štandardných postupov opráv
* podporovať výkonné útvary spoločnosti a vykonávať administratívnu činnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Plánovač

Počet rokov praxe

3

#Čo očakávame ?#
* ukončené stredoškolské vzdelanie, prípadne vysokoškolské vzdelanie
* min. 3-ročná odborná prax
* počítačové zručnosti MS Office - Excell na užívateľskej úrovni,
* vodičský preukaz typu B – aktívny vodič

#Výhodou pre uchádzača je#
* prax v priemyselnej prevádzkovej údržbe
* technické znalosti súvisiace s tvorbou harmonogramu
* znalosť programu SAP

#Čo Vám môžeme ponúknuť?#
#Okrem stabilnej práce máte u nás aj množstvo finančných a nefinančných benefitov#
* garantovanú Vianočnú odmenu
* kvartálne a útvarové odmeny
* príspevok na dopravu do zamestnania 240 eur/ročne, formou palivovej karty
* zabezpečené stravovanie a pestrá ponuka jedál
* finančný príspevok na kultúrne, športové a iné aktivity v ročnej výške 1596€
* nadštandardnú zdravotnú starostlivosť v sieti polikliník Pro Care
* možnosť bezplatného využitia športovísk (plaváreň, sauna, tenisové kurty a pod.)
* ročný príspevok vo výške 50€ do Slovnaftrelax centra
* možnosť ubytovania v blízkosti Slovnaftu,
* príspevok pri narodení dieťaťa, jasle a materskú škôlku s príspevkom zamestnávateľa,
* príspevok pre darcov krvi a na doplnkové dôchodkové sporenie

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov