Zaujímaš sa o IT? Máme ponuku pre teba v absolventskom programe GROWWW

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#GROWWW je ročný program pre absolventov vysokých škôl a univerzít s praxou maximálne jeden rok po ukončení štúdia, ktorí by radi naštartovali svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, v Skupine MOL, ktorá je materskou spoločnosťou Slovnaftu.#

#GROWWW nie je žiadna nezáživná stáž. Ide o plnohodnotné pracovné miesto, kde sa nudiť rozhodne nebudeš. O svoju prácu sa rovnako nemusíš obávať ani po ukončení programu. Až 80 % bývalých Growwwákov totiž stále pracuje v Slovnafte, prípadne v niektorej z ďalších spoločností Skupiny MOL.#

#Chceš naštartovať svoju kariéru u nás a stať sa Growwwákom?#

Chceš pracovať v kolektíve kde môžeš uplatniť svoj potenciál a využiť pritom skúsenosti starších kolegov? Bavia Ťa technológie? Chceš mať na starosti systémy, ktoré nahrádzajú papier modernou digitálnou formou?

Hľadáme kolegov do rozsiahleho IT tímu spoločnosti SLOVNAFT, a.s. ako aj MOL IT GBS, ktorí budú zabezpečovať komunikáciu medzi materskou spoločnosťou, dcérskymi spoločnosťami a klientom..

#Na pozícii IT Growww bude tvojou úlohou:#
* zabezpečiť plynulý chod zverených aplikácii, kontrola logov a dostupnosti aplikácií
* riešenie problémov v prípade výpadku aplikácie
* komunikácia so zákazníkom a analýza možných vylepšení pridelených aplikácií
* prevádzka a podpora centrálnych systémov
* riešenie incidentov, vypracovanie nových požiadaviek, testovanie opráv ako aj vývoj
* komunikácia v rámci tímu a interných zákazníkov resp. externých dodávateľov
* práca na zaujímavých a inovatívnych projetoch

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

#Čo požadujeme:#
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, so zameraním na technický smer a informačné technológie;
• minimálna znalosť anglického jazyka na úrovni B2;
* analytické myslenie, ochota učiť sa nové veci a samostatne pracovať

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava 214

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudské zdroje
E-mail: poslať životopis