Pridať inzerát

Mechanik elektrických zariadení

SLOVNAFT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie hrdlo, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre svoju dcérsku spoločnosť SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY, a.s s miestom výkonu práce - Bratislava, Vlčie hrdlo kolegov na ranný režim (6.30 – 14.30) na pozíciu:

#Mechanik elektrických zariadení#

#Koho hľadáme?#
Hľadáme technicky mysliacich kolegov so zodpovedným prístupom k práci, konštruktívnym prístupom k riešeniu úloh, ktorí dokážu pracovať samostatne, no zároveň sú tímovými hráčmi a ochotní sa naďalej vzdelávať.

Hlavnou zodpovednosťou na uvedenej pozícii je oprava a údržba elektrických zariadení (ako napr. filtre, ručné armatúry, pneumatické valce, pákové mechanizmy, čerpadlá, ventilátory, automatické baliace linky, guľové kohúty, nepriebojné poistky a pod.).

#Ako u nás môžete využiť svoje znalosti?#
#Na pozícii Mechanik elektrických zariadení bude Vašou úlohou:#
*vykonávať opravy a údržbu elektrických zariadení podľa technologických postupov,
*pracovať s meracími a diagnostickými prístrojmi pre nastavenie, konfiguráciu a diagnostiku elektrických zariadení,
*vykonávať elektromontážne práce (montáž osvetlenia, výzbroj a výstroj rozvádzačov a pod),
*vykonávať činnosti s ručným náradím (vŕtačky, brúsky, momentové kľúče a iné),
*pracovať s jednoduchou technickou dokumentáciou -výkresy, revízne správy, normy, schémy,
*vykonávať jednoduchú administratívnu činnosť (denníky, pracovné povolenia).
#Čo očakávame?#
*úplné stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania,
*platná Vyhláška 508/2009 Z.z., § 21, rozsah NN,
*znalosť MS Office na užívateľskej úrovni,
*prax v odbore 2 roky.
#Výhodou pre uchádzača je:#
*platná Vyhláška 508/2009 Z.z., par. 22 a 23, rozsah NN s nebezpečenstvom výbuchu,
*vodičské oprávnenie skupiny B – aktívny vodič,
*skúseností v oblastí opráv a údržby elektro zariadení.
#Ponúkame:#
*prácu v jednej z najlepších rafinérií EÚ,
*prácu v 100%-tnej dcérskej spoločnosti najatraktívnejšieho zamestnávateľa v slovenskom priemysle za roky (2017,2018, 2019),
*odborný rast spojený so zvyšovaním mzdy,
*1018 eur nástupnú hrubú základnú mzdu,
*priemernú hrubú mesačnú mzdu až do výšky 1300€ eur po započítaní všetkých ročných benefitov vyplatených počas roka.
#Zamestnanci majú okrem stabilnej práce k dispozícií aj množstvo finančných a nefinančných benefitov:#
*garantovaný 13. plat,
*príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
*príspevok na dopravu do zamestnania 240 eur/ročne,
*pestrú ponuku jedál s doplatkom zamestnanca od 1,04 eura,
*finančný príspevok na kultúrne, športové a iné aktivity v ročnej výške 1596€,
*nadštandardnú zdravotnú starostlivosť,
*možnosť bezplatného využitia športovísk (plaváreň, sauna, tenisové kurty a pod.),
*ročný príspevok vo výške 50€ do novovybudovaného Slovnaftrelax centra,
*možnosť ubytovania v blízkosti Slovnaftu,
*príspevok pri narodení dieťaťa, jasle a materskú škôlku s príspevkom zamestnávateľa,
*príspevok pre darcov krvi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov