Upratovačka na trvalý pracovný pomer v Gáni. Práca od pondelka do piatku po 8 hodín. Mzda cca. 600 € netto.

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gáň
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,59 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je od pondelka do piatku po 8 hodín. Upratovanie kancelárií, sociálnych zariadení a spoločenských priestorov, výrobnej haly s umývacím strojom.

Ubytovanie vieme zabezpečiť za 6 € na noc bez DPH.

V prípade záujmu, kontaktujte nás na telefónnom čísle: 0905 517 577

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pracujúca v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Práca vhodnejšia pre ženy.

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.