Príďte si zarobiť slusne peniaze, potrebujeme veľký počet ľudí - ubytovanie zabezpečené - zarobíte 850 € v čistom ! (operátor výroby - Námestovo)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 823 - 1 350 EUR/mesiacPráca je na 3 zmeny. Pracovníkom výroby poskytujeme sady pracovného oblečenie a obuv a všetky OOPP.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je na 3 zmeny od pondelka do piatku. Práca v stoji 8 hodín denne.
Práca na výrobnej linke, montáž komponentov do automobilového priemyslu, výstupná kontrola, montáž dverí.

Základná hodinová mzda 4,50 € + 0,40 € variabilná časť.
Príplatok za prácu v noci 1,52 €/hod.
Príplatok za poobednú zmenu 0,13 €/hod.
Príplatok za prácu v sobotu 1,78 €/hod.
Príplatok za prácu v nedeľu 3,58 €/hod.

Stravné lístky v hodnote 3,83 € na deň.

Momentálne je možnosť pracovať veľa nadčasov.

Bonusy, rôzne benefity, sociálne výhody a prémie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov do automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.