Pracujte len 2 dni v týždni a zarábajte rovnako ako by ste pracovali 5 dní. Práca len cez víkend. (operátor výroby Trnava)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,92 - 5,82 EUR/hod.+ prémie, príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na víkendovej zmene. Sobota poobedná zmena 9,5 hodiny, nedeľa nočná 9,5 hodiny.

Skladanie autosedačiek, naťahovanie poťahov. Práca v stoji.

Hodinová sadzba 4,92 eur prvých 6 mesiacov
Hodinová sadzba 5,28 eur po pol roku
Mesačná výsledková prémia 15% hrubej mzdy
Príspevok na stravu 4 eurá (0,80eur si prispieva zamestnanec)
Semestrálny bonus
Finančný príspevok za zlepšovacie návrhy

Ubytovanie za 1 € na noc, príspevok na dopravu 5 €/deň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pracujúca v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Práca vhodnejšia pre mužov.

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.