Výroba autosedačiek - mzda 850 € netto, nástup ihneď, ubytovanie zabezpečené (operátor výroby Lozorno)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 050 EUR/mesiac+ prémie, príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je na 3 zmeny od pondelka do piatku po 8 hodín.
Náročná práca v stoji. Skladanie, montovanie, balenie autosedačiek, naťahovanie poťahov.

Ubytovanie zabezpečené, nad sumu 150 € prepláca náklady na ubytovanie zamestnávateľ. Stravné lístky v sume 4 €. Firemná doprava za 28 €/mesiac.

Príplatky za prácu nadčas, nočnú prácu, prácu v sobotu, vo sviatok a v nedeľu.
Bonusový a motivačný systém.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pracujúca v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Práca vhodnejšia pre mužov.

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.