Jednoduchá práca v automobilovom priemysle - v sklade. Mzda až 1250 €, ubytovanie zabezpečené ! (skladník-operátor Nitra)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 967 - 1 250 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca od pondelka do piatku na 1 zmenu - 8 hodín.

Príjem, skladovanie, výdaj servisných súčiastok v rámci skladu

• Kontrola súčiastok / rework súčiastok pred odoslaním k zákazníkovi

• Balenie servisných súčiastok do individuálnych / hromadných balení

• Príprava paliet / balíkov na vývoz

• Vykonávanie pravidelnej inventúry

• Napaľovanie softvéru na PWB (E-Rack)

• Iné činnosti a aktivity súvisiace so rôznorodými servisnými aktivitami, podľa inštrukcií nadriadeného

Základná mzda 967 €
+ dochádzkový bonus = 110 €
+ výkonnostný bonus = 55 €
+ príplatky podľa zákonníka práce

Ubytovanie zdarma.

Priemerná celková hrubá mzda vrátane príplatkov cca. 1250 €.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou elektroniky do automobilov. Vo svete zamestnáva niekoľko tisíc ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy

• Základná znalosť práce s PC

• Zodpovednosť, dôslednosť, iniciatíva, logické myslenie

• Skúsenosti z automobilového priemyslu – výhodou

• Dobrý zrak

• Schopnosť zvládnuť citlivé komponenty

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.

Adresa spoločnosti

Kolónia 3159/48
924 01 Galanta