Jednoduchšia práca vo výrobe už neexistuje ! Toto je úplná pohoda. Hľadáme slušných, zodpovedných ľudí (operátor výroby Galanta)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nástup ihneď – 3 mesiace skúšobná doba

Dvojzmenná prevádzka: pondelok až piatok
Ranná 6.00 – 14.00
Poobedná 14.00-22.00

Náplň práce:
-Pracovná pozícia skôr určená pre mužov
- Občas práca na vyskozdvižnom vozíku - ak máte prax, je to výhodou, papiere Vám vieme
vybaviť.
-Aplikácia adhezívneho materiálu na skrutky podľa výrobného postupu a inštrukcií v požadovanej kvalite a čase.
-Dodržiavanie stanovených výrobných noriem a požiadaviek na kvalitu výrobku.
-Vypĺňanie a vedenie požadovaných výrobných záznamov
-Umiestnenie pracovných prostriedkov, výrobného materiálu a nezhodného materiálu na správne určené miesto.
-Okamžité informovanie nadriadeného v prípade produkcie odpadu, neplnenie výrobných noriem a iných zistených nezhôd alebo problémov.
-Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, dodržiavanie zásad 5S a TPM.
-Dodržiavanie všetkých aspektov ochrany zdravia a bezpečnosti práce a dodržiavanie environmentálnej politiky spoločnosti.
-Vykonávanie ďalších úloh a činností podľa nariadenia nadriadeného pracovníka za účelom splnenia cieľov spoločnosti
-Obsluha výrobných zariadení podľa výrobnej dokumentácie.

* Práca na trvalý pracovný pomer
• Príplatky podľa Zákonníka práce
• Príspevok na stravu v hotovosti
• Príspevok na dopravu do zamestnania vo výške 30€ / mes.
• Dochádzkový bonus vo výške 60€/mes.

Výhody: Malý kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pracuje v automobilovom, nábytkárskom segmente - subdodávateľsky zabezpečuje komponenty pre najväčšie automobilky v Európe a veľké nábytkárske firmy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

-samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
-orientácia na kvalitu, dôslednosť
-technické zameranie/zručnosti sú výhodou

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.

Adresa spoločnosti

Kolónia 3159/48
924 01 Galanta