Pridať inzerát

Koordinátor v personálnej agentúre (Nitra)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 200 EUR/mesiacMzda je rozdelená na základnú mzdu a variabilnú zložku mzdy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca od pondelka do piatku 8 a viac hodín denne
- starostlivosť o zamestnancov vo výrobe
- spracovávanie dochádzky, podklady k mzdám
- ubytovávanie zamestnancov a starostlivosť o nich na ubytovni
- vybavovanie úradných záležitostí na štátnych inštitúciách
- pomoc v administratíve
- pohotovosť na telefóne a mailoch (každý deň, non-stop)
- testovanie kandidátov, prezentácia podmienok novým kandidátom
- zabezpečovanie lekárskych prehliadok, nástupov do zamestnania

stravné lístky 3,83 €
ubytovanie vieme zabezpečiť za 150 €/mesačne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Automobilový a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Strojopis - základy

Vodičský preukaz

B

- hľadáme svedomitého a zodpovedného človeka, ktorého
práca baví a vie s ňou žiť 7 dní v týždni, 365 dní v roku.

Vodičský preukaz je podmienkou !

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.

Adresa spoločnosti

Kolónia 3159/48
924 01 Galanta