Pridať inzerát

Predajca bicyklov

Slovkolex, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladnú mzdu vieme upraviť podľa skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ jazdu na bicykli? Zaujímaš sa o novinky v oblasti cyklistiky a tlmič, sedlovka, gripy nie sú pre teba cudzie výrazy? Potom nie je vylúčené, že práca u nás bude pre teba koníčkom.

Radi by sme rozšírili náš tím o veselého parťáka, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

• poradenstvo pre klientov a predaj bicyklov, elektrobicyklov a bicyklových komponentov
• komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi (osobne, mailom, telefonicky)
• príjem, spracovanie a výdaj zákaziek a servisov
• práca s pokladňou
• starostlivosť o čistotu predajne

Veľkou výhodou bude, ak sa orientuješ v základnom servise bicyklov.

Neváhaj nám poslať CV-čko. Možno práve s tebou sa stretneme u nás v obchode, kde ti porozprávame ako to u nás funguje a akú máme vzájomnú predstavu o práci u nás.

• príjemné neformálne pracovné prostredie v stabilnej rodinnej firme
• zaujímavé platové ohodnotenie
• bicyklové bonusy
• práca v mladom kolektíve plnom profesionálov
• pravidelné školenia
• firemné akcie – grilovačky, bikovačky a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

• vodičský preukaz typu B

Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 1990. Prevádzkujeme veľkoobchodný aj maloobchodný predaj bicyklov a komponentov. Zakladáme si na profesionálnom a priateľskom prístupe k zákazníkom. Našou nosnou značkou bicyklov je nemecká značka CUBE.

Pracovná doba predajne:
PO-PIA 9.00 - 17.00 hod.
SOB 9.00 - 12.00 hod.
(striedanie sa s kolegami počas sobôt)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov