Pridať inzerát

Raňajkový kuchár/ka - práca s ponukou ubytovania grátis

Slovkarpatia Hotel a.s. - Holiday Inn Hotel

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bajkalská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac800,00 € + príplatky (nadčas, víkend, sviatok, noc) + bonusy
  • Termín nástupu: ihneď :)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie všetkých pracovných povinností a činností vyplývajúcich z pracovnej pozície raňajkový kuchár v hotelovej kuchyni
- príprava teplého a studeného bufetu, príprava nárezov, šalátov, nátierok a pod.
- priebežná kontrola a starostlivosť o raňajkové bufety

- ubytovanie GRÁTIS
- zamestnanecká strava
- parkovanie
- možnosť cestovať v rámci IHG siete za zvýhodnené zamestnanecké ceny

- životopis zasielajte prostredníctvom portálu profesia.sk alebo priamo na uvedený mailový kontakt
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
- na základe telefonického kontaktu bude dohodnutý termín osobného pohovoru s vybranými uchádzačmi

- Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

- samostatnosť, pracovitosť, kreativita
- uprednostňujeme uchádzačov s praxou
- práca je vhodná aj pre absolventa

Kongresový hotel Holiday Inn Bratislava**** je členom jednej z najväčších medzinárodných hotelových sietí InterContinental Hotels Group, ktorá združuje vyše 5200 hotelov. Hotel má 132 izieb, Kongresové centrum. Súčasťou je tiež reštaurácia, Lobby bar a relaxačné centrum s bazénom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVKARPATIA HOTEL, a.s.
Bajkalská 25/A
825 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Kotrík
Tel.: +421903797654
E-mail: poslať životopis