Pridať inzerát

Personálny manažér

Slovexperta, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacmožnosť variabilnej zložky vo forme osobného ohodnotenia
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti
- Nastavenie systémov odmeňovania, hodnotenia a vzdelávania
- Organizácia a vedenie výberových procesov
- Príprava pracovných zmlúv a dodatkov,
- Príprava rôznych analýz a reportov pre interné účely
- Vedenie personálnej agendy
- Riešenie pracovnoprávnych vzťahov
- Príprava podkladov pre výpočet miezd,
- Znalosť problematiky spracovania miezd
- Priebežné sledovanie legislatívnych zmien a návrh na ich aplikáciu
- Ostatné operatívne činnosti súvisiace s prácou na personálnom a mzdovom oddelení

- osobné ohodnotenie
- príspevok na životné poistenie od 25 € / mesiac
- práca s najmodernejšími technológiami
- perspektívna práca v stabilnej dcérskej spoločnosti dvoch významných poisťovní
- možnosť osobného a odborného rastu
- sick day
- dovolenka navyše
- vzdelávanie a ďalšie zamestnanecké výhody
- bonus za vernosť

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom očakávame na kontaktnej adrese.

Kontaktovať za účelom osobného stretnutia budeme kandidátov spĺňajúcich kritériá na danú pozíciu. Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov, Vašich právach a ich uplatňovaní nájdete na www.slovexperta.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
SOFTIP PROFIT Plus - Základy

Počet rokov praxe

3

VŠ vzdelanie
- znalosť pracovnoprávnej legislatívy
- znalosť personálnych procesov
- odolnosť voči stresu, bezúhonnosť, zodpovednosť
- znalosť práce s MS Office
- skúsenosť s prácou v programe Softip výhodou
- prax so spracovaním miezd výhodou
- rozhodnosť
- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti
- samostatnosť

Slovexperta, s.r.o., je dcérska spoločnosť dvoch významných poisťovní pôsobiacich v SR . Svoje služby poskytuje od roku 2002.
Venujeme sa komplexnej problematike škodových udalostí – od prvotnej asistenčnej služby, registrácie škodovej udalosti a obhliadky poškodeného majetku vrátane kalkulácie predpokladaných nákladov na opravu. Príprava podkladov na likvidáciu škôd v jednej z našich zmluvných poisťovní.
Realizujeme obhliadky vozidiel v rôznych situáciách – pred vstupom do havarijného poistenia, po škodovej udalosti, v konfrontácii s vozidlom osoby zodpovednej za škodu z povinného zmluvného poistenia, ako aj po oprave vozidla.
Okrem toho realizujeme aj obhliadky majetku z produktov neživotného poistenia.

Svoje služby poskytujeme prostredníctvom svojich zastúpení v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. R. Štefánika 32
010 01 Žilina