Pridať inzerát

Personalista

Slovenský pozemkový fond

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 920 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna mzda pri nástupe a počas skúšobnej doby podľa príslušnej platovej tarify zamestnancov vo verejnej správe v závislosti od praxe uchádzača . Druhou časťou platu je osobný príplatok, ktorý môže byť priznaný v závislosti od kvality plnenia pracovných úloh. Platové podmienky budú upresnené podľa skúseností a odborných znalostí uchádzača na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: september 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie podkladov pri prijímaní zamestnancov. Spracovanie dochádzky, vypracovanie návrhov funkčných platov zamestnancov o výkone práce vo verejnom záujme a podľa vnútorných predpisov, spracovanie štatistík ( Trexima, MF SR), vypracovanie pracovných zmlúv a dohôd o pracovnej činnosti

- možnosť výberu stravovania (stravné lístky alebo fin. príspevok)
- 5 dní dovolenky nad rámec ZP
- pohyblivá pracovná doba
- sick days
- možnosť home officu
- podpora kariérneho rastu
- benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy nad rámec ZP

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za zaslanie životopisov.
Pozvaní na pracovný pohovor budú len kandidáti, ktorí vyhovujú kritériám.

Pracovný pomer je na dobu určitú do 31.3.2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

právo, ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vítaná znalosť práce s IS Human
• zmysel pre detail
• dodržiavanie termínov
• empatia
• diskrétnosť
• schopnosť kolektívnej práce,
• samostatnosť, spoľahlivosť a systematickosť pri plnení úloh,
• stanovenie pracovných priorít v kontexte s  vlastnosťou niesť zodpovednosť za pracovný výkon,
• odbornosť, schopnosť vzdelávania sa v danej oblasti

SPF spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom a podiely spoločnej nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom. Zároveň nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy okrem pozemkov, ktoré sú lesnými pozemkami, ako aj podielmi spoločnej nehnuteľnosti, ktorých vlastník nie je známy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov