Pridať inzerát

Samostatný odborný referent pre nájomné vzťahy

Slovenský pozemkový fond

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rimavská Sobota
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 040 EUR/mesiacMinimálne 1.040,- € (platová tarifa zamestnancov vo verejnej správe + osobný príplatok), minimálny plat pri nástupe a počas 3 - mesačnej skúšobnej doby. Konečná výška platu závisí od rokov odbornej praxe.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posudzuje a vybavuje žiadosti o nájom nehnuteľností v zmysle platných predpisov, ako aj vnútorných predpisov Slovenského pozemkového fondu. Zabezpečuje činnosť súvisiacu s uzatváraním nájomných zmlúv, teda zabezpečuje podklady a dokumentáciu vo veci nájmu nehnuteľností. Vypracúva návrhy týchto zmlúv, ich dodatkov vrátane inventarizácie prenajatých pozemkov, vedie ich evidenciu a sleduje vecné plnenie zmluvných podmienok. Vykonáva
koordinačnú a analytickú činnosť v majetkovoprávnej oblasti na celoštátnej úrovni.

- práca v stabilnej inštitúcii a v dobrom kolektíve, podpora vzdelávania a odborného rastu
- benefity vyplývajúce s kolektívnej zmluvy
- pohyblivá pracovná doba, práca home office
Informácie k ostatným benefitom budú poskytnuté pri osobnom stretnutí.

Pracovný pomer na dobu určitú počas zastupovania PN a následnej materskej a rodičovskej dovolenky s trojmesačnou skúšobnou dobou .
Pozvaní na pohovor budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, pozemkové právo, lesníctvo, geodetická činnosť, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
GIS - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti majetkovo – právneho usporiadania vlastníctva je výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v oblasti majetkovo – právneho usporiadania vlastníctva.
Komplexná znalosť legislatívy súvisiaca s danou oblasťou.
Znalosť práce s poštovým programom FABASOFT vítaná .
Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť.
Dynamická a flexibilná osobnosť so schopnosťou rýchleho riešenia problémov.

SPF spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom a podiely spoločnej nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom. Zároveň nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy okrem pozemkov, ktoré sú lesnými pozemkami, ako aj podielmi spoločnej nehnuteľnosti, ktorých vlastník nie je známy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov