Pridať inzerát

Pracovník Zákazníckeho centra SPP

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 880 EUR/mesiac+ 200 EUR/mesiac príplatok za prácu v obchodnom centre + 20% variabilná zložka mzdy, provízie za predaj a ďalšie zaujímavé benefity. Možnosť úpravy základnej mzdy po skúšobnej dobe a následne po roku. Priemerný zárobok môže byť až 1.400 EUR.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás práca s ľuďmi, ste talent v komunikácii? Je vám blízky svet obchodu a služieb? Spokojnosť zákazníka je u vás na prvom mieste? Pracovali ste v klientskom centre a ste dobrý v predaji?

Buďte pri tom, keď SPP otvorí svoje nové klientske centrum v najmodernejšom nákupnom centre Nivy. Pridajte sa do novovytváraného tímu, ktorý bude pracovať v tých najmodernejších priestoroch.

Máte radi kontakt s ľuďmi? Rôznorodú prácu? Nemáte radi stereotyp? Vďaka práci pri riešení problémov zákazníkov ho nebudete pociťovať.

Sme otvorení inováciám a prinesieme zákazníkom nové služby, produkty aj nové trendy v komunikácii so zákazníkom a vy budete ich súčasťou.

Čo budete u nás robiť?

  • Budete uzatvárať zmluvy, predávať produkty a poskytovať informácie o aktuálnej ponuke a kampaniach SPP.
  • Naučíte ľudí ako šetriť energie, pomôžete im s prepisom pri sťahovaní, poradíte im s platbami a faktúrami a vyriešite rôzne požiadavky, prípadne aj sťažnosti.
  • Občas si vypočujete životné príbehy ľudí a budete mať možnosť trénovať si svoje komunikačné zručnosti v rôznych situáciách.

Pošlite nám váš životopis a staňte sa stabilným členom nášho  tímu.

  • Finančný príspevok na regeneráciu, starostlivosť o zdravie, šport a kultúru.
  • Finančný príspevok pri príležitosti obdobia letných dovoleniek.
  • 3 dni dovolenky navyše.
  • Stravovacie poukážky v hodnote 5,10 EUR (príspevok je 55% z tejto hodnoty) + príspevok zo sociálneho fondu vo výške 0,60 eur na každú stravovaciu poukážku.
  • Získanie nových vedomostí a zručností.
  • Práca v najmodernejších priestoroch.
  • Odborný rast a vzdelávanie v jednej z najväčších a najsilnejších energetických spoločností na Slovensku a množstvo iných výhod a benefitov.

Viac sa dočítate v našom profile.

  • Ide o osobný kontakt s klientom (nie o prácu v call centre).
  • Pracovať budete na pracovné zmeny v čase medzi 9,00 a 21,00 hod..

Pretože nie je možné stretnúť sa so všetkými prihlásenými uchádzačmi, do výberového konania budú zaradení iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetci uchádzači však budú o výsledku vyrozumení.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • Za každých okolností máte pozitívny prístup k práci.
  • Viete dobre komunikovať s ľuďmi a počúvať potreby zákazníkov.
  • Baví vás riešiť problémy zákazníkov a pomáhať ľuďom.
  • Práca v tíme vám nie je cudzia.
  • Ste flexibilný v rámci pracovného času, miesta alebo typu práce.
  • Ovládanie anglického jazyka výhodou.
  • Ďalšie IT zručnosti: Práca v programe SAP výhodou.

SPP nadväzuje na viac ako 165 ročnú tradíciu a dnes je najväčším dodávateľom energií na Slovensku. Už druhý rok sme výkupcom energie vyrobenej z obnoviteľných zdrojov (OZE) a poskytujeme služby viac ako 2 000 malým slovenským výrobcom elektriny z OZE, ktorú spolu s poradenstvom zameraným na energetickú efektívnosť a šetrnejší prístup k životnému prostrediu, dodávame našim odberateľom. Sme pripravení byť súčasťou nášho spoločného úsilia na dosiahnutie cieľov v oblasti klímy, ochrany životného prostredia a udržateľnosti. Pripravujeme preto projekty ďalšieho rozvoja výroby energií z OZE, vrátane výroby a využívania obnoviteľných plynov – biometánu alebo vodíka. Umožníme tak aj využitie existujúcej plynárenskej infraštruktúry v budúcnosti. Uvedomujeme si, že súčasťou zodpovedného a udržateľného podnikania je aj vzťah k ľuďom, komunitám a krajine, v ktorej pôsobíme. V oblasti spoločenskej zodpovednosti sa preto zameriavame predovšetkým na ochranu kultúrneho a prírodného dedičstva Slovenska, podporu kultúry a umenia, športu a znevýhodnených skupín.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 44/a
825 11 Bratislava