Pridať inzerát

Obchodný manažér

SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM, s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ motivačné príplatky podľa obchodných aktivít a budovania zákazníckeho kmeňa
  • Termín nástupu: 1.2.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových zákazníkov a ich akvizícia
- starostlivosť o potreby svojho kmeňa zákazníkov
- reprezentácia spoločnosti, jej produktov a služieb
- budovanie kmeňa zákazníkov na pridelenom regióne
- plnenie obchodných cieľov spoločnosti

- motivačná mzda
- auto aj na súkromné účely
- mobilný telefón
- notebook
- flexibilná pracovná doba
- stabilná spoločnosť

Ďakujeme za prejavený záujem kontaktovať budeme len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava / zasielateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- flexibilnosť
- reprezentatívnosť
- komunikatívnosť

SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM, s.r.o. (SDS) vznikol na základe bohatých skúseností profesionálov, ktorí pôsobia v oblasti expresnej prepravy viac ako 25 rokov. Naše schopnosti sme sa v roku 2010 rozhodli spojiť, aby sme vytvorili jedinečnú doručovateľskú spoločnosť s čisto slovenským kapitálom.

Naša prepravná spoločnosť sa opiera o dôsledne rozmiestnenú sieť prevádzok po celom Slovensku, ktoré sa nachádzajú na významných logistických uzloch – Bratislava, Žilina, Trenčín, Poprad,Prešov – Ličartovce, Nitra a Zvolen / Banská Bystrica. Vďaka strategickým pozíciám našich pobočiek môžu naše kuriérske služby pre vás zabezpečiť optimálne pokrytie pri doručovaní zásielok do 24 hodín, prípadne nasledujúci deň po prevzatí zásielky u odosielateľa kdekoľvek na území Slovenska. Zásielky v rámci medzinárodnej prepravy budú doručené v závislosti od vzdialenosti daného štátu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov