Pridať inzerát

Samostatná účtovníčka

SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Družby 22, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Február /Marec 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva a výkazníctva v súlade s platnými daňovými a účtovnými predpismi
- spracovanie mesačnej a ročnej účtovnej závierky
- tvorba prehľadov podľa požiadaviek nadriadeného
- spracovávanie mzdovej agendy
- spracovanie výkazov, prehľadov
- ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti
- mesačné výkazy do zdravotných poisťovní, sociálnej poisťovne

- moderné pracovné prostredie
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- predpoklad trvalého zamestnania

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník / ekonóm

Počet rokov praxe

3

- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy (DPH, DPPO, DPFO)
- praktické zručnosti a samostatnosť pri spracovaní uzávierok a daňových priznaní v súlade s aktuálne platnou legislatívou
- schopnosť orientovať sa v účtovných softvéroch (OMEGA, OLYMP)
- analytické a logické myslenie
- ochota pracovať
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- schopnosť tímovej spolupráce (podpora ostatných oddelení v rámci firmy a skupiny)
- samostatnosť
- flexibilita
- precíznosť
- vzťah k práci s dátami a číslami, analytické myslenie

SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM, s.r.o. (SDS) vznikol na základe bohatých skúseností profesionálov, ktorí pôsobia v oblasti expresnej prepravy viac ako 25 rokov. Naše schopnosti sme sa v roku 2010 rozhodli spojiť, aby sme vytvorili jedinečnú doručovateľskú spoločnosť s čisto slovenským kapitálom.

Naša prepravná spoločnosť sa opiera o dôsledne rozmiestnenú sieť prevádzok po celom Slovensku, ktoré sa nachádzajú na významných logistických uzloch – Bratislava, Žilina, Trenčín, Poprad,Prešov – Ličartovce, Nitra a Zvolen / Banská Bystrica. Vďaka strategickým pozíciám našich pobočiek môžu naše kuriérske služby pre vás zabezpečiť optimálne pokrytie pri doručovaní zásielok do 24 hodín, prípadne nasledujúci deň po prevzatí zásielky u odosielateľa kdekoľvek na území Slovenska. Zásielky v rámci medzinárodnej prepravy budú doručené v závislosti od vzdialenosti daného štátu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov