Pridať inzerát

Koordinátor peňažnej pomoci Cash and Voucher

Slovenský Červený Križ

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Grösslingová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.Viesť implementáciu Programu peňažnej pomoci formou platobných kariet a finančných poukážok Slovenského Červeného kríža zameranej na zmiernenie následkov ukrajinskej krízy.
2.Podporovať a dohliadať na celý proces verejného obstarávania od mapovania poskytovateľov finančných služieb až po uzatváranie zmlúv s nimi v súlade s postupmi verejného obstarávania.
3.Zabezpečovať návrhy a realizácie všetkých typov peňažnej pomoci Slovenského Červeného kríža, monitorovať progres a vypracovávať mesačné/štvrťročné správy o peňažnej pomoci.
4.Poskytovať odporúčania, v ktorých sektoroch a za akých podmienok možno realizovať peňažnú pomoc formou platobných kariet a finančných poukážok v reakcii na meniace sa potreby, resp. meniaci sa kontext alebo novovzniknuté mimoriadne situácie.
5.Propagovať peňažnú pomoc formou platobných kariet a finančných poukážok a zaviesť účinnú koordináciu a komunikáciu v tejto oblasti v rámci Slovenského Červeného kríža.
6.Zúčastňovať sa na stretnutiach zainteresovaných strán v oblasti peňažnú pomoc formou platobných kariet a finančných poukážok, ako sú napríklad medzirezortné technické pracovné skupiny a stretnutia darcov, a podľa potreby aj na regionálnych a medzinárodných stretnutiach.
7.Podporovať vedenie pri vypracúvaní a/alebo aktualizácii stratégie peňažnej pomoci formou platobných kariet a finančných poukážok.
8.Organizovať a zabezpečovať semináre a školenia o stratégiách peňažnej pomoci formou platobných kariet a finančných poukážok. Zabezpečiť riadne zavedenie a implementáciu štandardných operačných postupov pre peňažnú pomoc formou platobných kariet a finančných poukážok v rámci ústredia Slovenského Červeného kríža a v pobočkách.

flexibilný pracovný čas
týždeň dovolenky naviac
možnosť pracovať z domu

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoje CV na [email protected], predmet: Koordinátor peňažnej pomoci, do 28.5.2022
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých skúsenosti sa zhodujú s našimi požiadavkami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociológia, krízový manažment, projektový manažment,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

oblasť humanitárneho sektora, krízový manažment

Počet rokov praxe

5

schopnosť analytického myslenia
flexibilita, empatia, otvorenosť
adaptácia pracovať v krízovej situácii
výborný písomný i verbálny prejav v anglickom i slovenskom jazyku
skúsenosť s humanitárnou prácou

Slovenský Červený kríž (SČK) je súčasťou celosvetovej organizácie Medzinárodného hnutia Červeného kríža a Červeného polmesiaca.
SČK je pomocnou organizáciou verejnej správy v humanitárnej oblasti; a zároveň súčasťou zložiek Integrovaného záchranného systému a poskytuje pomoc v krízových situáciách a v tiesni. Viac info na www.redcross.sk

Medzi naše aktivity patrí:
- dobrovoľníctvo
- bezpríspevkové darcovstvo krvi
- prvá pomoc
- sociálna činnosť
- mládež
- pátracia služba
- medzinárodné humanitárne právo
- krízový manažment
- humanitárna pomoc
- vodná záchranná služba
- medzinárodná spolupráca